Zuno banka - Online banka nové generace

Tagy:  Zuno, Zuno banka, online banka, about zuno, about online banka, zuno here, vše o zuno banka, článek o zuno

Sponzorované odkazy

Zuno banka - Online banka nové generace

Představení online banky Zuno

Není to tak dlouho co se na trhu objevila moderní online banka jménem Zuno. Zatím nemá dlouhou historii a tak se hned nabízí otázka, jak si na dnešním nelítostném trhu povede. Zuno si však připravilo plán, jak k sobě zaručeně nalákat nové zákazníky. Nabízí úrok neuvěřitelných 3,5% na 6 měsíců a založení účtu zcela zdarma. Zároveň slibuje všem uživatelům jednoduchost, přehlednost a srozumitelnost. Kolik lidí uvěří nováčkovi na trhu a svěří mu své těžce vydělané peníze? Pojďme si představit, co je Zuno ve skutečnosti zač.

Hlavní strana

Vznik

Zuno není nově vytvořená banka, jak si mnozí dosud myslí. Naopak, za jejím vznikem stojí známá banka Raiffeisen Bank International, která chtěla vytvořit v oblasti internetového bankovnictví něco jednoduchého a celkově revolučního. V současné době již Zuno začíná fungovat ve střední i východní Evropě a stále se rozšiřuje. Jejich logo zní „Less bank, more life.“, což v překladu znamená méně času bance a více času do života.

Pole působnosti

Účty

Hlavní službou je samozřejmě samotné vedení účtu. K dispozici jsou hned dva druhy, ze kterých si mohou zákazníci vybrat podle svého gusta. Prvním z nich je tzv. „účet“, který nabízí všechny základní služby jako jsou převody do jiných bank, embosovaná debetní Visa karta, měsíční výpis z účtu a vedení účtu zdarma bez zbytečných poplatků. Tento účet je vhodný pro všechny, kdo si chtějí Zuno vyzkoušet a nechtějí zbytečně platit. V tomto účtu je také obsaženo vše, co je potřeba pro pohodlné spoření. Další variantou je potom „účet plus“, který je hlavně určen pro zákazníky, kteří chtějí plnohodnotný účet se všemi dostupnými službami. Kromě standartních služeb nabízených v prvním účtu je zde navíc služba sms plus, díky které víte o všech platbách a pohybech na vašem účtu. Tedy všechny důležité informace přímo ve vašem mobilu. Další funkcí navíc je autopilot, který automaticky přesouvá peníze mezi účtem a spořením v závislosti na tom, jak je to pro daného uživatele nejvýhodnější. Účet plus přitom stojí pouhých 68kč za měsíc, nebo můžete mít zdarma v případě že zaplatíte kartou alespoň 5000kč nebo budete mít na účtě 200 tisíc.

Spoření

Podívejme se jak je to s již zmiňovaným spořením, které by zde mělo být nejvýhodnější na trhu. Ano, úrok 3,5% je skutečností, ale bohužel pouze jako dárek do 30.9.2011 a při šestiměsíčním vkladu. Dobrou zprávou ale je, že tzv. Top úrok při tom platí i na nevázané peníze. Spořit lze dokonce ve čtyřech měnách, kterýji jsou: koruny, eura, dolary či GBP. Zajímavou skutečností ale je, že se spořením Zuno neplatíte žádnou daň! Přitom u jiných bank se platí nevyhnutelně srážková daň celých 15%. Vysvětlení je prosté, podle současné legislativy se daň platí v případě, že denní úrok je větší než 7kč. Zuno to má ale zařízené tak, aby k této skutečnosti nikdy nedošlo.

Produkty

Hodnocení

Založení online banky Zuno je od Raiffeisen Bank perspektivním krokem kupředu. Uvidíme jak si nováček povede na trhu internetového bankovnictví. Rozhodující bude, kolik nových zákazníků se k této službě připojí a zda se celá akce vlastně vyplatí. Zuno je ale pro všechny jistě dobrou volbou díky vedení účtu zdarma, dobrému úroky a celkové přehlednosti banvkovnictví. Nabízí moderní pojetí online bankovnictví, tedy něco nového a zároveń stabilitu a jistotu, díky podpoře dlouholetého spojence v podobě Raiffeisen Bank.

Výhody:

 • Přehlednost
 • Design
 • Úroky

Nevýhody:

 • Nováček na trhu

Sponzorované odkazy:

Článek Zuno banka - Online banka nové generace byl publikován 30. července 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. Wikipedia online encyklopedie
 4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 5. Odesíláme SMS z internetu
 6. Rozzlobenimuzi.com
 7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
 10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!