Total Commander download

Tagy:  Total Comander, Total Commander, Total Commander 7

Sponzorované odkazy

Total Commander download

Total Commander úvod

Mnoho uživatelů systémů rodiny Windows mi určitě potvrdí, že práce se soubory a složkami je občas těžkopádná a zbytečně zdlouhavá. Pro všechny lenochy a uživatele co chtějí pracovat rychleji a efektivněji si dnes zrecenzujeme asi nejznámější souborový manažer – Total Commander 7.

Spravujeme soubory

Total Commander (dále jako TC) je tu s námi již drahně let a za tu dobu si vydobyl pozici jedničky a získal široké pole spokojených uživatelů. V čem se tedy liší od konkurence a proč je tak populární?

TC je standardně rozdělen na dvě části, z nichž je první na druhé nezávislá a naopak ve smyslu toho co si chceme nechat v které části zobrazit za disk, složku nebo soubory. Toto rozdělení je možná zezačátku lehce chaotické, ale zaručuji vám, že jakmile mu „přičichnete“ nebudete se ke standardnímu Windows průzkumníku vracet.

Total Commander – Ovládací rozhranníTotal Commander – Ovládací rozhranní

Multifunkční

Total Commander umožňuje spoustu úkonů a my si zde uveřejníme jen ty nejzákladnější a nejpoužívanější.

1. Hromadné přejmenovávání souborů – přejmenovávat soubory po jednom a zdlouhavě? Nyní je toto minulostí a s TC je tento úkon otázkou okamžiku.
2. Komprese a dekomprese souborů – TC zvládá komprimovat soubory do různých archivů (namátkou RAR, ZIP, ARJ, atd.). Dekomprese je otázkou dvojkliku myší a je stejně příjemně rychlá jako zbytek programu.
3. Rozdělení a sloučení souborů – máte soubor co má třeba 6GB a vy svíráte v rukách jen obyčejná 4,5GB DVD? TC vám dovolí soubory rozdělit a to podle několika parametrů – např. podle velikosti média, na které archivy později můžeme ukládat (1,45MB, 700MB, 4,5GB, atd.).
4. Vyhledávání v souborech a složkách – konec zdlouhavému hledání přes integrovaný vyhledávač ve Windows. TC nabízí rychlejší a pohodlnější způsob nalezení všeho co potřebujete. Vše se vám potom přehledně zobrazí v jedné polovině programu a okamžitě můžete s nalezenými daty dále pracovat.
5. Systém záložek – Stejně jako si do záložek v internetových prohlížečích můžete dávat oblíbené stránky, tak stejný princip vyznává i TC a nyní se dostanete k potřebným věcem díky záložkám podstatně rychleji.
6. FTP klient – řešili jste připojení k FTP serverům přes nějaký externí program nebo webové rozhranní? TC obsahuje integrovaného FTP klienta, čímž odpadá zbytečné použití externího programu. Stačí zadat adresu, port, jméno a heslo a spojení s FTP serverem vám nic nebrání.
7. Systém pluginů – díky těmto rozšířením se z TC stává skoro všemocný nástroj. Nebude problém vypalovat soubory z prostředí TC, přistupovat na diskové oddíly vytvořené Linuxem, zobrazovat tagy u mp3 souborů a mnoho jiných libůstek.

Perfektní?

Total Commander je bez nadsázky „multifunkční švýcarský nůž“ který potěší nejednoho uživatele a rozhodně program doporučuji všem alespoň na vyzkoušení – 30 denní verze je zdarma.

Hodnocení programu : 92%

Total Commander 7 ke stažení zde:
Total Commander 7 download

Koupit Total Commander 7 – jednička mezi souborovými manažery 

Článek Total Commander download byl publikován 20. září 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Ryan. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...