Total Uninstall

Tagy:  odinstalace

Sponzorované odkazy

Total Uninstall

Divíte se, že vám na disku zůstávají pozůstatky po dávno odinstalovaných programech? Nic nového. Většina programů po sobě v zásadě neuklízí, a pokud k nějakému úklidu dojde, rozhodně nečekejte, že to bude z gruntu. Co si neudělá samotný uživatel, to nikdo jiný nespraví. Ti chytřejší si ale práci ulehčí třeba programem Total Uninstall. Odteď bude harddisk jako ze škatulky.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Total Uninstall není žádnou novinkou, ale neznám mnoho uživatelů, kteří o tomto programu vědí, nebo ho používají. Přitom jde o jednoduchý a elegantní nástroj, kterým zamezíte vzniku chaosu po odinstalovaných programech.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Nejnovější verze programu spolupracuje se všemi operačními systémy Windows od verze 2000 a nedělají mu problémy ani 64-bit verze. Česká instalace 2,2 MB balíčku probíhá naprosto hladce a je vyžadována jen minimální interakce s uživatelem. Na konci instalace restartu netřeba a hned se můžete pustit do práce s programem. Hned po prvním spuštění Total Uninstall automaticky vytvoří seznam všech nainstalovaných programů. Veškeré ovládací prvky a nabídky jsou s citem převedeny do češtiny a orientovat se tak není sebemenší problém. Okno programu je rozdělené na 2 části, kde vlevo je vždy seznam programů a vpravo vyčerpávající informace o nich. Nejen že vidíte, kdy se co instalovalo, ale také zde najdete linky na webové stránky výrobce, počet systémových souborů programu, klíčů v registrech, atd.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Hlavní devizou programu je ale naprostá kontrola nad nově instalovanými programy. Stačí zadat v programu novou monitorovanou aplikaci, nastavit její název a cestu k instalačnímu balíčku a už jen čekat. Total Uninstall nejprve vytvoří souhrn všech klíčů, hodnot, souborů a složek, aby potom bylo s čím porovnávat. Následně se nainstaluje zadaný nový program a po jeho úspěšné instalaci se opět vytvoří souhrn všeho v počítači. Porovnáním těchto dvou souhrnů program jednoduše zanalyzuje, které hodnoty jsou nově vytvořené a patří tak k instalované aplikaci. Pokud tedy budete v budoucnu program chtít odinstalovat, můžete se spolehnout, že smazáno bude kompletně vše a již nikdy nebude třeba zabývat se zdlouhavým hledáním zbytků po odinstalovaném software.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Plusy

Jednoduchý na použití
V češtině
Maže opravdu vše

Mínusy

Není zdarma

Total Uninstall je opět jedním z opravdu užitečných programů, který když vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete. Za 700 Kč tak získáte program, se kterým ušetříte spoustu času a vaše PC bude čisté, bez zbytečného balastu od odinstalovaných aplikací.

Hodnocení programu: 89%

Total Uninstall shareware ke stažení zde:
Total Uninstall download

Koupit Total Uninstall – vyčistěte PC od zbytků odinstalovaných programů 

Sponzorované odkazy:

Článek Total Uninstall byl publikován 26. ledna 2008 v 20.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!