Total Uninstall

Tagy:  odinstalace

Sponzorované odkazy

Total Uninstall

Divíte se, že vám na disku zůstávají pozůstatky po dávno odinstalovaných programech? Nic nového. Většina programů po sobě v zásadě neuklízí, a pokud k nějakému úklidu dojde, rozhodně nečekejte, že to bude z gruntu. Co si neudělá samotný uživatel, to nikdo jiný nespraví. Ti chytřejší si ale práci ulehčí třeba programem Total Uninstall. Odteď bude harddisk jako ze škatulky.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Total Uninstall není žádnou novinkou, ale neznám mnoho uživatelů, kteří o tomto programu vědí, nebo ho používají. Přitom jde o jednoduchý a elegantní nástroj, kterým zamezíte vzniku chaosu po odinstalovaných programech.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Nejnovější verze programu spolupracuje se všemi operačními systémy Windows od verze 2000 a nedělají mu problémy ani 64-bit verze. Česká instalace 2,2 MB balíčku probíhá naprosto hladce a je vyžadována jen minimální interakce s uživatelem. Na konci instalace restartu netřeba a hned se můžete pustit do práce s programem. Hned po prvním spuštění Total Uninstall automaticky vytvoří seznam všech nainstalovaných programů. Veškeré ovládací prvky a nabídky jsou s citem převedeny do češtiny a orientovat se tak není sebemenší problém. Okno programu je rozdělené na 2 části, kde vlevo je vždy seznam programů a vpravo vyčerpávající informace o nich. Nejen že vidíte, kdy se co instalovalo, ale také zde najdete linky na webové stránky výrobce, počet systémových souborů programu, klíčů v registrech, atd.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Hlavní devizou programu je ale naprostá kontrola nad nově instalovanými programy. Stačí zadat v programu novou monitorovanou aplikaci, nastavit její název a cestu k instalačnímu balíčku a už jen čekat. Total Uninstall nejprve vytvoří souhrn všech klíčů, hodnot, souborů a složek, aby potom bylo s čím porovnávat. Následně se nainstaluje zadaný nový program a po jeho úspěšné instalaci se opět vytvoří souhrn všeho v počítači. Porovnáním těchto dvou souhrnů program jednoduše zanalyzuje, které hodnoty jsou nově vytvořené a patří tak k instalované aplikaci. Pokud tedy budete v budoucnu program chtít odinstalovat, můžete se spolehnout, že smazáno bude kompletně vše a již nikdy nebude třeba zabývat se zdlouhavým hledáním zbytků po odinstalovaném software.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Plusy

Jednoduchý na použití
V češtině
Maže opravdu vše

Mínusy

Není zdarma

Total Uninstall je opět jedním z opravdu užitečných programů, který když vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete. Za 700 Kč tak získáte program, se kterým ušetříte spoustu času a vaše PC bude čisté, bez zbytečného balastu od odinstalovaných aplikací.

Hodnocení programu: 89%

Total Uninstall shareware ke stažení zde:
Total Uninstall download

Koupit Total Uninstall – vyčistěte PC od zbytků odinstalovaných programů 

Sponzorované odkazy:

Článek Total Uninstall byl publikován 26. ledna 2008 v 20.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Když web, tak od profesionála
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Katastrální mapy online
  9. S jakou tiskárnou nejvíc ušetříte při firemním tisku
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!