Total Uninstall

Tagy:  odinstalace

Sponzorované odkazy

Total Uninstall

Divíte se, že vám na disku zůstávají pozůstatky po dávno odinstalovaných programech? Nic nového. Většina programů po sobě v zásadě neuklízí, a pokud k nějakému úklidu dojde, rozhodně nečekejte, že to bude z gruntu. Co si neudělá samotný uživatel, to nikdo jiný nespraví. Ti chytřejší si ale práci ulehčí třeba programem Total Uninstall. Odteď bude harddisk jako ze škatulky.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Total Uninstall není žádnou novinkou, ale neznám mnoho uživatelů, kteří o tomto programu vědí, nebo ho používají. Přitom jde o jednoduchý a elegantní nástroj, kterým zamezíte vzniku chaosu po odinstalovaných programech.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Nejnovější verze programu spolupracuje se všemi operačními systémy Windows od verze 2000 a nedělají mu problémy ani 64-bit verze. Česká instalace 2,2 MB balíčku probíhá naprosto hladce a je vyžadována jen minimální interakce s uživatelem. Na konci instalace restartu netřeba a hned se můžete pustit do práce s programem. Hned po prvním spuštění Total Uninstall automaticky vytvoří seznam všech nainstalovaných programů. Veškeré ovládací prvky a nabídky jsou s citem převedeny do češtiny a orientovat se tak není sebemenší problém. Okno programu je rozdělené na 2 části, kde vlevo je vždy seznam programů a vpravo vyčerpávající informace o nich. Nejen že vidíte, kdy se co instalovalo, ale také zde najdete linky na webové stránky výrobce, počet systémových souborů programu, klíčů v registrech, atd.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Hlavní devizou programu je ale naprostá kontrola nad nově instalovanými programy. Stačí zadat v programu novou monitorovanou aplikaci, nastavit její název a cestu k instalačnímu balíčku a už jen čekat. Total Uninstall nejprve vytvoří souhrn všech klíčů, hodnot, souborů a složek, aby potom bylo s čím porovnávat. Následně se nainstaluje zadaný nový program a po jeho úspěšné instalaci se opět vytvoří souhrn všeho v počítači. Porovnáním těchto dvou souhrnů program jednoduše zanalyzuje, které hodnoty jsou nově vytvořené a patří tak k instalované aplikaci. Pokud tedy budete v budoucnu program chtít odinstalovat, můžete se spolehnout, že smazáno bude kompletně vše a již nikdy nebude třeba zabývat se zdlouhavým hledáním zbytků po odinstalovaném software.

Total Uninstall (https://www.swmag.cz)

Plusy

Jednoduchý na použití
V češtině
Maže opravdu vše

Mínusy

Není zdarma

Total Uninstall je opět jedním z opravdu užitečných programů, který když vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete. Za 700 Kč tak získáte program, se kterým ušetříte spoustu času a vaše PC bude čisté, bez zbytečného balastu od odinstalovaných aplikací.

Hodnocení programu: 89%

Total Uninstall shareware ke stažení zde:
Total Uninstall download

Koupit Total Uninstall – vyčistěte PC od zbytků odinstalovaných programů 

Sponzorované odkazy:

Článek Total Uninstall byl publikován 26. ledna 2008 v 20.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!