Ashampoo Movie Studio: Snadný nástroj pro střih videa

Sponzorované odkazy

Ashampoo Movie Studio: Snadný nástroj pro střih videa

V případě, že sháníte kvalitní nástroj pro střih videa, doporučuji Vám zakoupit program Ashampoo Movie Studio, což je komplexní nástroj pro střih a úpravu videa, pomocí kterého můžete snadno vytvářet vlastní videa. Nabízí přehledné intuitivní uživatelské rozhraní, ve kterém naleznete vše na jednom místě a nemusíte nic složitě hledat. Všechny potřebné funkce a nástroje naleznete na hlavní straně, odkud můžete vytvářet ty nejlepší záběry.

Funkce, které stojí za to zmínit

Program přichází s řadou neskutečných efektů a přechodů, kterými můžete vytvořit zajímavé filmové záběry s božskou atmosférou, vizuálními efekty a hudbou. Jedná se o kvalitní program pro ne úplné začátečníky, ale také ne pro profesionály. Oproti minulé verzi nabízí tato zlepšení v oblasti spuštění, stability programu a taktéž byly opraveny některé chyby, které se nacházely v minulých verzích.

Krátké představení programu

Ze startu na Vás vyhrkne jednoduché menu, ve kterém si můžete vybrat akci, kterou chcete používat. V závislosti na výběru se Vám vytvoří jednoduchý průvodce, který Vám ukáže, jak nejlépe pracovat s programem a nakonec Vám vyhodí i ten nejlepší výsledek. Můžete začít jednoduše od začátku, od prázdného listu, až po výběr přednastavených témat, které Vám pomohou při Vašich začátcích. V jednotlivých projektem můžete krásně pokračovat, jako přidávat zvuky, různé efekty, videa apod. V nabídce máte také nejrůznější tlačítka, které Vám pomohou při práci a usnadní Vám průběh tvorby Vašeho videa. Po lehčí orientaci, při tvorbě videa, se vytvoří náhledy v pravidelných intervalech. Videa na časové ose pak můžete libovolně přesouvat a pracovat s nimi. Pro větší přesnost jsou k dispozici tlačítka pro posun po jednotlivých snímcích. Na osu lze přidat i hudbu a krátké zvukové efekty.

Ashampoo Movie Studio

Vypálení videa a uložení na disk

Jakmile máte práci dokončenou, musíte si zvolit, jaký formát ve výsledku chcete mít. Data můžete ukládat na pevný disku, a nebo rovnou vypalovat na média. V dalším kroku budete vyzvání k výběru dalších nepotřebných údajů, doporučuji ponechat a vrhnout se na další krok. Následně stačí vybrat místo uložení a spustit proces. Vše je velice jednoduché, následně po uložení je možné video používat. V případě, že Vám něco nevyhovuje, můžete jej i zpětně editovat.

Hlavní vlastnosti programu

Ashampoo Movie Studio nabízí intuitivní rozhraní, které pochopí i ten největší začátečník. Opravdu je velice jednoduché a snadno se v něm budete orientovat. Taktéž nabízí spoustu nových nástrojů, jako například editor s nejrůznějšími funkcemi pro úpravu videa, disponuje novým nástrojem pr odstranění reklamy na stávajících projektech, zcela novými obrazovými efekty a různými přechody jako třeba ztmavnutí, vyblednutí, kruhový přechod, posun nahoru nebo dolů apod. Navíc Vám nabídce pohodlný nástroj pro úpravu zvuku a hudby. Vše provádí na pozadí, a tudíž neobtěžuje při další práci. Mezi další novinky řadíme přímé nahrávání na Blu-ray disky, případně na DVD, CD apod. V případě, že si přejte umístit do videa nové texty, nabízí Vám tato aplikace moderní nástroj, ve kterém naleznete volitelné efekty a přechody. Na závěr Vám chci říci, že u této verze naleznete novou funkci a to převod do jakéhokoliv formátu, který si jednoduše při tvorbě zvolíte.

Ashampoo Movie Studio

Hodnocení na závěr

Jedná se o jeden z mála programů, který nabízí slušné funkce za nízkou cenu. Jednotlivé nástroje jsou opravdu velice dobře vytvořené a vždy splní všechny svoje úkoly. Osobně jsem se s tímto programem setkal při tvorbě krátkého videa, vše bylo velice jednoduché a výsledné video bylo možné krásně editovat a znova uložit na disk v nejrůznějším formátu. Doporučuji Vám program alespoň vyzkoušet, následně si můžete program zakoupit a používat všechny jeho moderní a kvalitně vytvořené funkce. Hlavním kladem programu je jednoduchost a intuitivní rozhraní pro uživatele.

Moje hodnocení:  70 %

Výhody:

  • Spousta kvalitních funkcí
  • Čeština
  • Možnost editace
  • Jednoduchá správa
  • Intuitivní rozhraní

Nevýhody:

  • Vysoké hardwarové nároky

Sponzorované odkazy:

Článek Ashampoo Movie Studio: Snadný nástroj pro střih videa byl publikován 12. února 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!