OneNote 2013: Tvorba poznámek zdarma

Sponzorované odkazy

OneNote 2013: Tvorba poznámek zdarma

Sháníte kvalitní program na tvorbu poznámek? Doporučuji vám vyzkoušet program OneNote 2013 od společnosti Microsoft. Jedná se o moderní digitální diář, který využije úplně každý. Mezi hlavní výhody programu patří uložení a sdílení dat ve webovém cloudu. Jednoduchá správa a sdílení poznámek mezi ostatní uživateli. Můžete využít například na pracovní poradě, kde bude každý do souboru ukládat poznatky a na závěr si vše můžete zkontrolovat a sdílet mezi ostatní zúčastněné.

Co je to vlastně OneNote?

Jedná se o snadnou aplikaci pro rychlou a přehlednou správu poznámek. Jednotlivé poznámky lze vytvářet pomocí psaní, nejrůznějších gestikulací, snímků či úryvků internetových stránek. Výsledné poznámky je možné uložit a následně synchronizovat pomocí webového cloudu s různými zařízeními, se kterými vše můžete jednoduše sdílet. V současnosti se jedná o aplikaci, která je zcela zdarma. Ale stále ji můžete najít i v kancelářském balíčku Microsoft Office, který je již bohužel zpoplatněn.

Práce s programem

Práce na tabletu, respektive na dotykovém zařízení je naprostá lahůdka. Jednotlivé poznámky můžete psát ručně, prstem, nebo nějakými gesty a náčrty. V případě, že máte problémy s rukopisem, nemusíte se vůbec bát, náčrty budou automaticky programem upraveny tak, aby to bylo pro všechny uživatele čitelné a zřetelné. K jednotlivým částem je možné připojit jakékoliv excelovské, a nebo wordovské tabulky. Můžete vyzkoušet i nějaké diagramy, se kterými můžete okamžitě začít pracovat. Navíc se jedná o program, který podporuje novější možnosti formátování jako například řazení dat v tabulkách, vyhledávání v textu, obarvení částí textu a další nejrůznější možnosti formátování.

OneNote 2013

OneNote 2013

Synchronizace dat mezi uživateli

Stačí uložit do cloudu a obratem můžete sdílet data s jinými zařízení, případně i s uživateli na mobilních zařízeních. A jak to vše vlastně funguje? Vytvoříte si dokument, uložíte na server a jednoduše s nim pracujete. Připojí se další uživatel, otevře si dokument a v reálném čase pracuje na téže dokumentu. Díky moderní technologii nedochází k přepisování a tudíž nemůže dojít ke kolizi.

Ukládání a sdílení v cloudu

Webové úložiště, nebo-li cloud je internetový prostor pro ukládání souborů a nejrůznějších poznámek. Ke všem datům se dostane kdykoliv, stačí se připojit k internetu a můžete s daty jednoduše nakládat. Práce s dokumenty a následná úprava je opravdu primitivní. A dokonce můžete pracovat s dokumenty současně, tudíž je možné poznámky přepisovat a upravovat a to vše v reálném čase.

OneNote 2013

OneNote 2013

Hodnocení

Opravdu kvalita. Jedná se o moderní program na psaní poznámek. Mezi hlavní výhody patří uložení dat na webové úložiště a práce s daty současně mezi několika uživateli. Správa je také velice jednoduchá, až primitivní. Navíc nemá žádné hardwarové nároky, tudíž vám tento program nebude zabírat potřebné místo na disku a můžete vřele pracovat i s ostatními programy. V případě, že v tuto chvíli ještě nemáte v počítači žádný program na poznámky, zkuste si jej zdarma stáhnout a vyzkoušet. Je možné, že vás na první pohled omámí a následně jej budete využívat i v budoucnu.

Moje hodnocení:  85 %

Výhody:

 • Moderní design
 • Možnost synchronizace
 • Snadná správa

Nevýhody:

 • Nedokonalá podpora ze strany výrobce

Výborný program

Sponzorované odkazy:

Článek OneNote 2013: Tvorba poznámek zdarma byl publikován 7. dubna 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 5. Odesíláme SMS z internetu
 6. MP3s.Nadruhou.net
 7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 9. Libimseti.cz
 10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!