Skype pro Windows 8 - Změny k lepšímu?

Sponzorované odkazy

Skype pro Windows 8 - Změny k lepšímu?

Sháníte kvalitní program pro komunikaci s přáteli, případně s rodinou a vše potřebujete řešit přes internet? Doporučuji Vám bezplatně vyzkoušet jeden z nejúspěšnějších programů na trhu, jedná se o program Skype! V tomto článku Vám jej v krátkosti představíme a více se podíváme na verzi pro operační systém Windows 8. V dnešní době představil naprostou novinku, nově vytvořené grafické prostředí, tudíž nabízí mnoho zajímavých novinek a funkcí, se kterými bude práce s programem naprostá hračka. Budeme se Vám snažit co nejvíce těchto funkcí ukázat.

Co je Skype?

Skype je perfektní program pro telefonování po internetu. Umožňuje zcela bezplatně telefonovat z jednoho počítače na druhý a to pouze s připojením k internetu. Vše co k tomu potřebujete je pouze mikrofon a nějaké reproduktory. Rychlost instalace programu je úžasná. Stačí jen nainstalovat, vybrat si přezdívku a můžete začít telefonovat.

Stará verze Skype

Výhody

Mezi hlavní výhody programu patří především bezplatné hovory mezi uživateli programu Skype. Dále pak Vám může nabídnout velice levné hovory a SMS na mobilní telefony a dokonce i na pevnou linku. K dalším přednostem patří velice zajímavé videohovory, které se dají v tomto programu realizovat, mimo jiné i přes sítě Facebook. Bezplatně Vám může nabídnout zasílání rychlých zpráv! K dalším výhodám programu patří import kontaktů, možnost zobrazení kontaktů například v aplikaci Outlook,
dále pak chatování s přáteli, skupinových chat, zvládá také video a konferenční hovory a mimo jiné také snadný přenos souborů mezi dvěma uživateli a dokonce si tento program můžete přizpůsobit podle sebe a to úpravou svého vlastního profilu.

Skype pro Windows 8

Novinky ve verzi pro Windows 8

V této verzi je možné nově blokovat kontakt, a nebo jej označit jako spam, případně ho zcela ze systému odstranit. Díky Microsoftu bude tento program přednostně nabízen jako aplikace pro Windows 8, respektive jako doplněk pro nové prostředí Metro. V nejnovější verzi programu pro Windows 8 můžete dokonce i přenášet soubory mezi uživateli během hovoru, případně základního chatu s přáteli. Není potřeba žádného přepínání a podobných nesmyslných věci, které Vám tuto službu většinou zprotiví. V tuto chvíli se pracuje na další aktualizaci, která má vyladit další detaily, jako rychlost zpracování dat, celková rychlost programu apod. Doufejme, že nově vytvořené aktualizace pomohou k ještě většímu rozkvětu tohoto perfektního programu.

Hodnocení

Bezesporu se jedná o nejmodernější program pro komunikaci s uživateli po internetu. Nabízí nespočet kvalitních nástrojů a funkcí, které Vám zpříjemní veškerou práci na internetu. Graficky perfektně vytvořeno, moderní nástroje jsou doladěny do nejmenších detailů. Nabízí českou lokalizaci a hlavně je zcela zdarma a taktéž nabízí levné volání s přáteli, a nebo s rodinou a dokonce zvládá posílat i krátké zprávy.

Moje hodnocení:  75 %

Výhody:

  • Zdarma
  • Česká lokalizace
  • Moderní funkce
  • Vzdušné rozhraní

Nevýhody:

  • Řada kompromisů
  • Úzce spjato s rozhraním Metro
  • Neběží v samostatném okně

Sponzorované odkazy:

Článek Skype pro Windows 8 - Změny k lepšímu? byl publikován 12. května 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!