Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sponzorované odkazy

Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sháníte kvalitní program pro zpracování a úpravu videa? Tímto bych Vám chtěl představit program Corel VideoStudio, které se na trhu nachází již několik dlouhých let. Díky tomuto programu vytvoříte moderní video během několika málo minut. V nejnovější verzi jsou k dispozici nové funkce, jako například možnost animace zastaveného pohybu, efekty po zastavení obrazu a nebo ohromující grafické efekty.

Novinky a hlavní přednosti programu

Jedná se o komplexní video editor, který dokáže skloubit kreativní úpravy, profesionální efekty a další moderní funkce a nástroje, které jsou potřebné vytvoření moderního videa, a nebo prezentace. Mezi hlavní novinky patří možnost práce s videem ve formátu Full HD, nové knihovny médií, které Vám pomohou vytvořit ještě lepší videa a krátké filmové záběry. Nabízí Vám nejrůznější nástroje pro kvalitní tvorbu prezentací, videí. Jednotlivé videa můžete upravovat jednoduše na časové ose, vše rychle, snadno a moderně.

Corel VideoStudio Pro X7

Corel VideoStudio Pro X7

Mnoho změn také dostálo uživatelské rozhraní. V této verzi je mnohem intuitivnější, modernější a hlavně všechny potřebné nástroje máte na jednom místě bez složitého vyhledávání a brouzdání po programu. Nově můžete své výtvory sdílet na internetu, na disku, v různých souborech apod. Nesmíme zapomenout ani na novější 64bitovou verzi, která nabízí vyšší rychlost, větší kvalitu a mnohem rychlejší výkon zpracování dat programu. Pomocí nového nástroje FastFlick snadno vytvoříte videa a prezentace pouze ve třech krocích, a nebo můžete vyzkoušet nespočet šablon, které Vám pomohou k ještě efektivnější tvorbě videa. V případě, že si s něčím nebudete vědět, můžete vyzkoušet nápovědu, kde naleznete odpovědi na většinu svých otázek.

Corel VideoStudio Pro X7

Corel VideoStudio Pro X7

Hodnocení

Dle mého názoru se jedná o kvalitní program na zpracování videa a jeho následnou tvorbu. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které přispívá k efektivnější práci s programem. Všechny potřebné nástroje a funkce se nachází na jednom místě, tudíž není potřeba dalších programů ani nic podobného. V případě, že s tímto programem nemáte žádné osobní zkušenosti, doporučuji Vám jej alespoň vyzkoušet a třeba mu přijdete na chuť.

Moje hodnocení:  80 %

Výhody:

 • Snadná úprava videa
 • Kvalitní nástroje
 • Intuitivní rozhraní pro uživatele

Nevýhody:

 • Nepatří mezi špičku ve svém oboru
 • Podpora produktu není nejlepší

Sponzorované odkazy:

Článek Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek byl publikován 13. června 2014 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 3. MP3s.Nadruhou.net
 4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 5. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 6. Odesíláme SMS z internetu
 7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 8. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
 9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!