Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sponzorované odkazy

Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sháníte kvalitní program pro zpracování a úpravu videa? Tímto bych Vám chtěl představit program Corel VideoStudio, které se na trhu nachází již několik dlouhých let. Díky tomuto programu vytvoříte moderní video během několika málo minut. V nejnovější verzi jsou k dispozici nové funkce, jako například možnost animace zastaveného pohybu, efekty po zastavení obrazu a nebo ohromující grafické efekty.

Novinky a hlavní přednosti programu

Jedná se o komplexní video editor, který dokáže skloubit kreativní úpravy, profesionální efekty a další moderní funkce a nástroje, které jsou potřebné vytvoření moderního videa, a nebo prezentace. Mezi hlavní novinky patří možnost práce s videem ve formátu Full HD, nové knihovny médií, které Vám pomohou vytvořit ještě lepší videa a krátké filmové záběry. Nabízí Vám nejrůznější nástroje pro kvalitní tvorbu prezentací, videí. Jednotlivé videa můžete upravovat jednoduše na časové ose, vše rychle, snadno a moderně.

Corel VideoStudio Pro X7Corel VideoStudio Pro X7

Mnoho změn také dostálo uživatelské rozhraní. V této verzi je mnohem intuitivnější, modernější a hlavně všechny potřebné nástroje máte na jednom místě bez složitého vyhledávání a brouzdání po programu. Nově můžete své výtvory sdílet na internetu, na disku, v různých souborech apod. Nesmíme zapomenout ani na novější 64bitovou verzi, která nabízí vyšší rychlost, větší kvalitu a mnohem rychlejší výkon zpracování dat programu. Pomocí nového nástroje FastFlick snadno vytvoříte videa a prezentace pouze ve třech krocích, a nebo můžete vyzkoušet nespočet šablon, které Vám pomohou k ještě efektivnější tvorbě videa. V případě, že si s něčím nebudete vědět, můžete vyzkoušet nápovědu, kde naleznete odpovědi na většinu svých otázek.

Corel VideoStudio Pro X7Corel VideoStudio Pro X7

Hodnocení

Dle mého názoru se jedná o kvalitní program na zpracování videa a jeho následnou tvorbu. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které přispívá k efektivnější práci s programem. Všechny potřebné nástroje a funkce se nachází na jednom místě, tudíž není potřeba dalších programů ani nic podobného. V případě, že s tímto programem nemáte žádné osobní zkušenosti, doporučuji Vám jej alespoň vyzkoušet a třeba mu přijdete na chuť.

Moje hodnocení:  80 %

Výhody:

 • Snadná úprava videa
 • Kvalitní nástroje
 • Intuitivní rozhraní pro uživatele

Nevýhody:

 • Nepatří mezi špičku ve svém oboru
 • Podpora produktu není nejlepší

Sponzorované odkazy:

Článek Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek byl publikován 13. června 2014 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 4. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
 5. Kam s fotkami z dovolené - Výběr nejlepších úložišť
 6. FreeFileSync 7.9 – Aktuální data na všech discích
 7. Kaspersky Internet Security 2017 - ochrání ruský bohatýr?
 8. Internet Explorer je out - A co konkurence v rychlostním testu?
 9. Je možné si zdarma zrychlit počítač? Otestovali jsme to za vás!
 10. Daemon Tools aneb Potřebujeme ještě virtuální mechaniky?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!