Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sponzorované odkazy

Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek

Sháníte kvalitní program pro zpracování a úpravu videa? Tímto bych Vám chtěl představit program Corel VideoStudio, které se na trhu nachází již několik dlouhých let. Díky tomuto programu vytvoříte moderní video během několika málo minut. V nejnovější verzi jsou k dispozici nové funkce, jako například možnost animace zastaveného pohybu, efekty po zastavení obrazu a nebo ohromující grafické efekty.

Novinky a hlavní přednosti programu

Jedná se o komplexní video editor, který dokáže skloubit kreativní úpravy, profesionální efekty a další moderní funkce a nástroje, které jsou potřebné vytvoření moderního videa, a nebo prezentace. Mezi hlavní novinky patří možnost práce s videem ve formátu Full HD, nové knihovny médií, které Vám pomohou vytvořit ještě lepší videa a krátké filmové záběry. Nabízí Vám nejrůznější nástroje pro kvalitní tvorbu prezentací, videí. Jednotlivé videa můžete upravovat jednoduše na časové ose, vše rychle, snadno a moderně.

Corel VideoStudio Pro X7

Corel VideoStudio Pro X7

Mnoho změn také dostálo uživatelské rozhraní. V této verzi je mnohem intuitivnější, modernější a hlavně všechny potřebné nástroje máte na jednom místě bez složitého vyhledávání a brouzdání po programu. Nově můžete své výtvory sdílet na internetu, na disku, v různých souborech apod. Nesmíme zapomenout ani na novější 64bitovou verzi, která nabízí vyšší rychlost, větší kvalitu a mnohem rychlejší výkon zpracování dat programu. Pomocí nového nástroje FastFlick snadno vytvoříte videa a prezentace pouze ve třech krocích, a nebo můžete vyzkoušet nespočet šablon, které Vám pomohou k ještě efektivnější tvorbě videa. V případě, že si s něčím nebudete vědět, můžete vyzkoušet nápovědu, kde naleznete odpovědi na většinu svých otázek.

Corel VideoStudio Pro X7

Corel VideoStudio Pro X7

Hodnocení

Dle mého názoru se jedná o kvalitní program na zpracování videa a jeho následnou tvorbu. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které přispívá k efektivnější práci s programem. Všechny potřebné nástroje a funkce se nachází na jednom místě, tudíž není potřeba dalších programů ani nic podobného. V případě, že s tímto programem nemáte žádné osobní zkušenosti, doporučuji Vám jej alespoň vyzkoušet a třeba mu přijdete na chuť.

Moje hodnocení:  80 %

Výhody:

 • Snadná úprava videa
 • Kvalitní nástroje
 • Intuitivní rozhraní pro uživatele

Nevýhody:

 • Nepatří mezi špičku ve svém oboru
 • Podpora produktu není nejlepší

Sponzorované odkazy:

Článek Corel VideoStudio Pro X7 - recenze novinek byl publikován 13. června 2014 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. MP3s.Nadruhou.net
 4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 6. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
 7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 8. DVD Shrink
 9. www.Spolužáci.cz
 10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!