PaintShop Pro X7: Čím nás překvapí?

Sponzorované odkazy

PaintShop Pro X7: Čím nás překvapí?

A máme tady další vylepšení zajímavého programu PaintShop Pro v nové verzi X7. Čím nás dokáže překvapit a co nového nám nabídne? Na tyto otázky se podíváme v dnešním článku, kde si tento zajímavý grafický program blíže představíme a ukážeme si právě novinky, které se v této verzi nachází. Ve zkratce se jedná o novinku, která přináší zvýšení rychlosti aplikace, mimo jiné zde najdete nástroj content-aware a dokonce program zvládne pracovat i s XMP soubory.

Co je PaintShop Pro X7?

Jedná se o moderní program pro zajímavou práci s grafikou, respektive úpravou fotografií. Můžete si vytvořit nejrůznější grafické materiály, používat různé efekty, štětce, malby a vytvářet tak velice zajímavé konečné výtvory. Program byl navržen jak pro amatérské uživatele, tak pro naprosté profesionály. Nabízí nespočet pěkných funkcí a nástrojů, které budete velice rádi využívat při práci s grafikou.

PaintShop Pro X7

PaintShop Pro X7

Hlavní přednosti

Nejnovější verze programu přináší, jak již bylo zmíněno výše, novou funkci content-aware a Magic Fill, která na základě různého okolního světa dokáže umazat nepotřebné objekty, které poté nahradí pozadím, které si sami můžete vybrat. Mimo jiné zde naleznete i nové funkce pro ořezání fotografií, práci s grafickými paletami a taktéž rychlejší a efektivnější práci se štětcem. K dalším novinkám v této verzi patří funkce Smart Edge, která pomáhá uživateli zpřesnit a zjednodušit úpravu objektů kolem rohů. Dostálo se také vylepšení efektů a následnou práci s nimi. Nesmíme zapomenout ani na práci s vrstvami, která se taktéž velice zjednodušila a již není tolik složitá pro začátečníka. Pokud si budete chtít pořídit „lepší“ verzi program, sáhnete po Ultimate, tak zde na Vás bude čekat velice zajímavý nástroj Perfectly Clear pro korekci a Reallusion FaceFilter3 Standard pro zajímavou práci s retušováním fo­tek.

Hodnocení

Jedná se o zajímavý program, který je na trhu již delší dobu, ale samozřejmě se nemůže rovnat s programy od Adobe. Myslím si, že je to jeho menší konkurent, který si buduje svoje uživatele a jim přináší nové funkce a nástroje. Osobně jej mám odzkoušen, ale jak jsem již psal, jsem zastáncem a preferuji programy od Adobe. Každopádně stojí za zmínku jej alespoň vyzkoušet. Nemusíte se bát složitého rozhraní, je vytvořeno přímo pro začátečníka.

Moje hodnocení:  75 %

Sponzorované odkazy:

Článek PaintShop Pro X7: Čím nás překvapí? byl publikován 14. listopadu 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  9. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!