Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači

Sponzorované odkazy

Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači

Máte v počítači mnoho programů a již nestíháte jejich aktualizace? Nevadí, chtěl bych Vám představit program, který vše udělá hromadně. Stačí nainstalovat, zaškrtnout programy, které chcete aktualizovat a program bude nezávisle na ostatních programech v pozadí pracovat, takže ani nebudete vědět, že se něco začalo aktualizovat. V tomto článku Vám představím tři programy, které se dají využívat. Jedná se o Secunia PSI, FileHippo.com Update Checker a Software update checker.

Secunia PSI

Jedná se o moderní aplikaci pro zabezpečení počítače. Samotné programy je potřeba aktualizovat, ale máte na to vůbec čas? Proto Vám představuji tento program, který automaticky zjistí, zda se na internetu nachází aktualizace a pokud ano, stáhne a provede ji. Tímto je program více chráněn a je aktualizován na nejnovější internetové hrozny, které se na internetu mohou nacházet.

Moje hodnocení:  85 %

Secunia PSI

Secunia PSI

FileHippo.com Update Checker

Moderní pomůcka pro každodenní práci s počítačem, která automaticky kontroluje verze nainstalovaných programů a když zjistí, že je někde stažitelná nová verze, dojde ke stáhnutí a následně k aktualizaci. Nabízí mnohem větší kompatibilitu s ostatními programy, proto je malinko žádanější, než prvně jmenovaný.

Moje hodnocení:  75 %

FileHippo.com Update Checker

FileHippo.com Update Checker

Software Update Checker

Zdarma dostupná aplikace, která kontroluje programy, zda mají aktuální verze a pokud ne, program tento program stáhne a provede aktualizaci. Slabinou tohoto programu je dostupnost aktualizací jen pro více známější programy.

Moje hodnocení:  60 %

Software Update Checker

Software Update Checker

Závěrem

Na závěr Vám mohu říci, že se jedná o programy, které je možné zdarma stáhnout na internetu, tudíž není potřeba žádné drahé licence. Stačí stáhnout, nastavit programy a můžete s aplikacemi začít pracovat. Práce s jednotlivými programy je velice jednoduchá a intuitivní. V případě, že s aktualizacemi programů máte problémy jako já, vyberte si nějakou z tohoto článku a uvidíte, zda splňuje všechny Vaše požadavky.

Sponzorované odkazy:

Článek Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači byl publikován 12. září 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Libimseti.cz
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Výkonný Antivirus McAfee Internet Security 2014

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!