Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači

Sponzorované odkazy

Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači

Máte v počítači mnoho programů a již nestíháte jejich aktualizace? Nevadí, chtěl bych Vám představit program, který vše udělá hromadně. Stačí nainstalovat, zaškrtnout programy, které chcete aktualizovat a program bude nezávisle na ostatních programech v pozadí pracovat, takže ani nebudete vědět, že se něco začalo aktualizovat. V tomto článku Vám představím tři programy, které se dají využívat. Jedná se o Secunia PSI, FileHippo.com Update Checker a Software update checker.

Secunia PSI

Jedná se o moderní aplikaci pro zabezpečení počítače. Samotné programy je potřeba aktualizovat, ale máte na to vůbec čas? Proto Vám představuji tento program, který automaticky zjistí, zda se na internetu nachází aktualizace a pokud ano, stáhne a provede ji. Tímto je program více chráněn a je aktualizován na nejnovější internetové hrozny, které se na internetu mohou nacházet.

Moje hodnocení:  85 %

Secunia PSISecunia PSI

FileHippo.com Update Checker

Moderní pomůcka pro každodenní práci s počítačem, která automaticky kontroluje verze nainstalovaných programů a když zjistí, že je někde stažitelná nová verze, dojde ke stáhnutí a následně k aktualizaci. Nabízí mnohem větší kompatibilitu s ostatními programy, proto je malinko žádanější, než prvně jmenovaný.

Moje hodnocení:  75 %

FileHippo.com Update CheckerFileHippo.com Update Checker

Software Update Checker

Zdarma dostupná aplikace, která kontroluje programy, zda mají aktuální verze a pokud ne, program tento program stáhne a provede aktualizaci. Slabinou tohoto programu je dostupnost aktualizací jen pro více známější programy.

Moje hodnocení:  60 %

Software Update CheckerSoftware Update Checker

Závěrem

Na závěr Vám mohu říci, že se jedná o programy, které je možné zdarma stáhnout na internetu, tudíž není potřeba žádné drahé licence. Stačí stáhnout, nastavit programy a můžete s aplikacemi začít pracovat. Práce s jednotlivými programy je velice jednoduchá a intuitivní. V případě, že s aktualizacemi programů máte problémy jako já, vyberte si nějakou z tohoto článku a uvidíte, zda splňuje všechny Vaše požadavky.

Sponzorované odkazy:

Článek Nejlepší programy pro aktualizace programů v počítači byl publikován 12. září 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!