3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk

3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk

Díky firmám a startupům, jakým je Sharplayers, se i u nás stále více popularizují možnosti 3D tisku. Designéři, podnikatelé i soukromníci mnohdy chápou sílu této nové technologie a umí si představit i její využití pro své aktivity. Problém nastává ve chvíli, kdy si chceme 3D tisk zadat. Často totiž naši potřebu či myšlenku neumíme převést do podoby, kterou lze vytisknout.

3D tisk pomáhal i během koronavirové krize.3D tisk pomáhal i během koronavirové krize.

V Sharplayers umí naše vize proměnit na realitu

Firma se nevěnuje jenom samotnému 3D tisku. Konstruktéři firmy vám pomohou i s vytvořením dokumentace pro 3D tisk. Vytvořit konstrukční CAD a model vytisknout lze i na základě pouhé skice, nebo fotografie. Pokud tedy nemáte připravenou detailní projektovou dokumentaci, nevadí. I o tu se vám umí v Sharplayers postarat.

Za kolik a jak rychle?

Tyto otázky si pokládá asi každý, kdo zvažuje poptávat 3D modelování (neboli D3 design). Kolik bude stát zhmotnění mých představ? V Sharplayers pro vás nabídku připraví obratem poté, co službu poptáte. Nejpozději do třech hodin od odeslání svého požadavku s popisem poptávky získáte předběžnou kalkulaci a současně termín, do kdy může být vaše zakázka hotová. 3D model zhmotní vaše představy, ať již jde o umělecký předmět, produktový design, průmyslovou součástku či náhradní díl, jejž chcete vytisknout pomocí 3D tiskárny.

Kvalitní 3D modelace je základem přesného 3D tisku. Tuto předtiskovou fázi nelze rozhodně podceňovat. V Sharplayers najdete odborníky přes konstrukci, kteří rozumí technickým detailům i technologii 3D tisku současně.

3D tisk – prototypy i hotové výrobky

Už dávno přestal být 3D tisk pouze atrakcí. Reálně pomáhal dokonce během koronavirové krize. Designéři pomocí 3D tisku zhmotňují své představy, firmy zadávají výrobu prototypů, ale též malých či středně velkých výrobních sérií výrobků. Přidáte se mezi inovátory i vy?

Článek 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk byl publikován 11. července 2020 v 00.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!