Kancelář v cloudu ocení zejména živnostníci, menší a střední firmy

Kancelář v cloudu ocení zejména živnostníci, menší a střední firmy

V roce 2020 se museli naučit fungovat online téměř všichni. Spousta firem najednou zjistila, že to není až tak nemožné. Pracovat na dálku je reálné a v mnoha ohledech výhodnější. Víte, kolik firmy ušetřily jenom na kávě, když jejich zaměstnanci byli na home office?

Mějte všechna svoje data online

Firma, jejíž zaměstnanci pracují z domu, může fungovat a prosperovat. Aby se však neztrácel čas zbytečnou režií, je potřeba mít ve fungování dobrý systém. A přesně k tomu slouží kancelář v cloudu s názvem iPodnik.

Ušetříte peníze i starosti

Hostovaná služba iPodnik je určena nejen firmám, jež fungují na dálku. Využívat ji může jakákoliv firma, která chce mít své důležité dokumenty a informace uložené bezpečně online na jednom místě.

S hostovanou službou odpadá spousta starostí i plateb. Platíte měsíční paušál a už nemusíte dále řešit, jestli vám vypršela licence softwarového balíčku, zda máte zaplacené Office 365 apod. Nemusíte také kupovat rychlé servery a jiné technické vybavení, postačí notebooky či počítače pro zaměstnance s průměrným výkonem. A jako bonus neplatíte ani IT odborníky, kteří by vám to všechno spravovali a nastavovali. Když si s iPodnikem nebudete vědět rady, nebude vám fungovat exchange online či jakákoliv jiná funkce, zavoláte na podporu. Tu máte zaplacenou už v ceně služby.

Dokumenty, kalendář, e-maily i účetnictví na jednom místě

Co všechno taková kancelář v cloudu umí? Na jednom místě lze ukládat dokumenty, vytvářet a sdílet s kolegy kalendář, přistupovat k e-mailové schránce či řešit daňové účetnictví online. I účetní tedy můžete mít externě, nebudou s tím žádné problémy. V rámci iPodniku získáváte účetní systém Pohoda, Microsoft Office a další běžně používané nástroje.

Bližší informace se dozvíte přímo na webových stránkách iPodniku. Web je přehledný, obsahuje i videonávody ke konkrétním úkonům. Web vyhrál v soutěži WebTop100 cenu za nejlepší web v oblasti IT, je skutečně povedený.

Článek Kancelář v cloudu ocení zejména živnostníci, menší a střední firmy byl publikován 4. září 2020 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!