Pošta a kancelář

Tagy:  pošta, složenky, formuláře, kancelář

Sponzorované odkazy

Pošta a kancelář

V dnešní uspěchané době, kdy je i přes značnou elektronizaci téměř všeho potřeba vyplňovat různé formuláře, vypisovat obálky či podací lístky a spoustu jiných dosti otravných věcí, se hodí programy jako je například Pošta a Kancelář 2.0, který vám pomůže vyplnit, uložit a vytisknout, téměř kterýkoliv formulář od poštovních poukázek typu A až po podací archy.

pošta a kancelářpošta a kancelář

Kvalitní a obsáhlý pomocník

Pošta a Kancelář 2.0 obsahuje obrovské množství „předtištěných“ formulářů a to nejen poštovních, ale také formuláře, které jsou nezbytné pro chod firmy či kupní smlouvu na automobil a spoustu dalších užitečných formulářů. Pokud program neobsahuje nějaký předtištěný formulář, stačí jej naskenovat, vložit do programu, uložit vzor a můžete jej znovu použít kdykoliv budete chtít.

Obrovskou výhodou programu Pošta a kancelář je ovládání, které je zvládnuto opravdu brilantně. Při vyplňování údajů do mřížky stačí napsat údaj do řádku a samotné rozmístění písmen (číslic) do mřížek se provede automaticky. Při vkládání „částky slovy“ stačí použít jednu z velmi užitečných funkcí „Vložit slovy“, ve které vyplníte částku v číslicích a program vygeneruje slovní alternativu. Nevýhodou je, že se nedá napsat částka přesahující 100 000 korun.

Užitečné funkce

Pošta a kancelář 2.0 obsahuje velké množství přídavných a mnohdy i užitečných funkcí. Jednou z nich je lišta „Kolonka“, kde se dozvíte vše o kolonce, do které právě zapisujete údaje. Tedy, kolik má kolonka políček, zarovnání kolonky a také jak se ta či ona kolonka nazývá. Další funkcí, která by se vám mohla hodit je „adresář“, ve kterém můžete mít uloženy nejdůležitejší kontakty a tak velmi rychle na jedno kliknutí vyplníte celého adresáta či odesílatele, čímž se práce zrychlí o několik desítek minut. Vyplnění obyčejné poštovní poukázky vám tak nezabere ani minutu. Poslední a téměř nezbytnou funkcí je tisk. Není to žádná převratná funkce nicméně nemusíte nikam nic exportovat a můžete tisknout přímo z programu a nastavit si vše dle vlastních potřeb.

Demoverze Pošta a kancelář ke stažení zde:
Demoverze Pošta a kancelář download

Koupit program Pošta a kancelář 2.0

Sponzorované odkazy:

Článek Pošta a kancelář byl publikován 10. března 2008 v 08.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Jakub Kotula. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!