Pošta a kancelář

Tagy:  pošta, složenky, formuláře, kancelář

Sponzorované odkazy

Pošta a kancelář

V dnešní uspěchané době, kdy je i přes značnou elektronizaci téměř všeho potřeba vyplňovat různé formuláře, vypisovat obálky či podací lístky a spoustu jiných dosti otravných věcí, se hodí programy jako je například Pošta a Kancelář 2.0, který vám pomůže vyplnit, uložit a vytisknout, téměř kterýkoliv formulář od poštovních poukázek typu A až po podací archy.

pošta a kancelář

Kvalitní a obsáhlý pomocník

Pošta a Kancelář 2.0 obsahuje obrovské množství „předtištěných“ formulářů a to nejen poštovních, ale také formuláře, které jsou nezbytné pro chod firmy či kupní smlouvu na automobil a spoustu dalších užitečných formulářů. Pokud program neobsahuje nějaký předtištěný formulář, stačí jej naskenovat, vložit do programu, uložit vzor a můžete jej znovu použít kdykoliv budete chtít.

Obrovskou výhodou programu Pošta a kancelář je ovládání, které je zvládnuto opravdu brilantně. Při vyplňování údajů do mřížky stačí napsat údaj do řádku a samotné rozmístění písmen (číslic) do mřížek se provede automaticky. Při vkládání „částky slovy“ stačí použít jednu z velmi užitečných funkcí „Vložit slovy“, ve které vyplníte částku v číslicích a program vygeneruje slovní alternativu. Nevýhodou je, že se nedá napsat částka přesahující 100 000 korun.

Užitečné funkce

Pošta a kancelář 2.0 obsahuje velké množství přídavných a mnohdy i užitečných funkcí. Jednou z nich je lišta „Kolonka“, kde se dozvíte vše o kolonce, do které právě zapisujete údaje. Tedy, kolik má kolonka políček, zarovnání kolonky a také jak se ta či ona kolonka nazývá. Další funkcí, která by se vám mohla hodit je „adresář“, ve kterém můžete mít uloženy nejdůležitejší kontakty a tak velmi rychle na jedno kliknutí vyplníte celého adresáta či odesílatele, čímž se práce zrychlí o několik desítek minut. Vyplnění obyčejné poštovní poukázky vám tak nezabere ani minutu. Poslední a téměř nezbytnou funkcí je tisk. Není to žádná převratná funkce nicméně nemusíte nikam nic exportovat a můžete tisknout přímo z programu a nastavit si vše dle vlastních potřeb.

Demoverze Pošta a kancelář ke stažení zde:
Demoverze Pošta a kancelář download

Koupit program Pošta a kancelář 2.0

Sponzorované odkazy:

Článek Pošta a kancelář byl publikován 10. března 2008 v 08.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Jakub Kotula. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!