Kvalitní webové stránky řeší i přístupnost webu podle nové legislativy

Kvalitní webové stránky řeší i přístupnost webu podle nové legislativy

Internet je fenoménem, který do značné míry ovládá dnešní svět. Využívají ho lidé všeho věku bez ohledu na profesi a dosažené vzdělání. A poskytuje nejen zábavu a informace ze všech sfér aktuálního dění. Jsou na něm k dispozici kvalitní informace z nejrůznějších oblastí, mnoho firem ho využívá k zefektivnění své práce a stejně tak je efektivním prostředkem pro zajištění distanční výuky. Pro všechny podnikatele od drobných živnostníků až po velké nadnárodní firmy je pak nástrojem k zajištění účinné propagace produktů a služeb. Webové stránky jim slouží jako ucelená platforma pro poskytování všech důležitých informací, na níž mohou vypíchnout své přednosti. Navíc do nich může být implementován e-shop i celá řada dalších užitečných nástrojů a aplikací, s jejichž pomocí lze maximalizovat zisk a snižovat náklady.

Pro vytvoření webových stránek raději oslovte profesionályPro vytvoření webových stránek raději oslovte profesionály

Přístupnost webu je důležitá pro všechny instituce veřejného sektoru

Zákonná úprava z jara 2019 zavedla pravidla přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací spadajících do veřejného sektoru. Přístupnost webu je soubor pravidel, která nařizují zajistit dostupnost informací a bezproblémové používání webových stránek na jakémkoli hardwaru a softwaru. Navíc je třeba zajistit, aby byl web dostupný i handicapovaným uživatelům. Webové stránky vzniklé od 23. září 2019 je musí splňovat od počátku, pro starší webové stránky a aplikace pro chytré telefony byl pro implementaci stanoven termín 23. září 2020. Uprostřed starostí, které s sebou přinesla koronavirová krize, přitom řada institucí řeší mnohem palčivější problémy; i tak je ale třeba povinnosti dostát. Ideálním řešením samozřejmě je využít služeb spolehlivé firmy, která ovládá problematiku a zvládne celou úpravu stávajících nebo tvorbu webových stránek na jedničku. Mezi takové bezesporu patří firma ANTEE, která ve svém oboru působí již dvě desetiletí.

Přístupnost webu nejlépe vyřeší specialisté s praxí

Tvorba webových stránek je pro ANTEE hračka. A zdaleka ne jen těch pro podnikatelský sektor. Na www.antee.cz se každý může přesvědčit, že firma myslí i na veřejnou sféru, do níž spadají i obce, města, mikroregiony a některé ze škol. A dokáže vytvořit nové webové stránky, se ctí obstojí i před tváří zákona.

Článek Kvalitní webové stránky řeší i přístupnost webu podle nové legislativy byl publikován 12. října 2020 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!