Hair Studio - Vlasové studio

Tagy:  hair studio, vlasy, účesy, vlasové studio, kadeřnictví, stříhání

Sponzorované odkazy

Hair Studio - Vlasové studio

Možná jste někdy přemýšleli, jaký účes se zrovna na Vás hodí. I když to zní trochu jako legrace, s výběrem nejlepšího „vzhledu“ dokáže pomoci počítač, konkrétně program Hair Studio.

Vkládání fotky

Základním krokem je vložení své vlastní fotky, kterou posléze můžete upravovat. Výhodou je, že nemusíte vkládat fotografii přímo svoji, ale kteroukoliv jinou, kterou najdete třeba na internetu. Ta jde základně upravit (kontrast, odstíny) a potom se již nabízí spousta možností úprav účesů. Zábavou s úpravami vlasů různých celebrit to ovšem nekončí.

Základní účesy

Účesů je na výběr spousta, pro lepší přehlednost jsou rozděleny do kategorií podle délky a k nim se přidávají ještě účesy pánské a speciální. Transport účesu probíhá pomocí pozičního nastavení myši, vlasy „programové“ překrývají část fotografie. V tomto je ovšem problém programu, totiž, že některé účesy po úpravě vypadají docela „humorně“, tedy výsledek může být velmi odlišný od počítačové podoby.

program Hair Studio návrh

program Hair Studio návrh

Detailní nastavení střihu

Samozřejmě možnosti jsou mnohem větší než jen úprava střihu, například barva účesu, paleta k použití je velmi pestrá, fantazii se tak meze nekladou a návrhy často bývají barevně velmi zajímavé.

Hair Studio návrh účesu

Hair Studio návrh účesu

Cesta ke kráse?

Tento program však trpí několika většími i menšími neduhy. Mezi ty menší bych zařadil například nemožnost vkládání 3D objektů – tváří, které si zručnější uživatel počítače dokáže vytvořit. Kvůli absenci používání 3D objektů se tak nemůžete podívat jak bude vaše tvář vypadat zezadu a z boku s novým účesem. Druhým menším problémem je malý výběr účesů a orientace pouze na vlasy, nemůžete tedy navrhnout podobu vousů, make-upu nebo jiného líčení, to už nyní programy s podobnou orientací nabízejí. Velký problém je, ale výsledek jakého docílíte. Ohraničení tvaru účesu je velmi ostré, a na výsledné fotce doslova „bije do očí“, protože naprosto přesné střižení vlasů je nepřirozené. Jako plus programu bych naopak viděl velkou uživatelskou nenáročnost, českou verzi a spíše orientační řešení vašeho vzhledu. Rozhodně Hair Studio nejde využívat jako jasnou šablonu Vašeho vzhledu.

Hodnocení: 60%

Oficiální stránky

Hair Studio demo ke stažení zde:
Hair Studio demo download

Sponzorované odkazy:

Článek Hair Studio - Vlasové studio byl publikován 7. dubna 2008 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Možnosti propagace jsou neomezené
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  7. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Libimseti.cz
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!