CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu?

Tagy:  CSFD, databáze, filmy, recenze, komentáře

Sponzorované odkazy

 CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu?

V televizi běží film, o němž jste vůbec neslyšeli a vy nechcete riskovat sledování nějakého trapného skeče. Ve videopůjčovně jste zahlédli nějaký zajímavý film, avšak pro vás zcela neznámý a chtěli byste se o něm dozvědět víc. Ve filmovém klubu promítají nějakou těžkotonážně intelektuální prapodivnost, která vás láká, ale nehodláte při ní přijít o zdravý rozum, pročež na ni chcete být dostatečně připraveni. Prodáváte nějaké svoje DVD, sháníte něco zdánlivě nesehnatelného. Lačníte po tom, prezentovat svoji osobnost, pisatelské schopnosti a znalosti filmové problematiky těm, kteří by vás mohli zaměstnat jako filmového publicistu. Právě pro tyto účely je tady ČSFD, největší Česko-slovenská filmová databáze všech dob.

 CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu? (https://www.swmag.cz)

Úvodem

Server CSFD.cz si našel již celou komunitu svých stálých návštěvníků, ale nejen „čumilů“, ale i aktivních publicistů a kritiků. Díky své rozsáhlé komunitě se tak jedná o nejrozšířenější server zajímající se o filmy na českém a slovenském internetu. Samotná webová stránka je na první pohled velmi přítulná, vypadá skromně, ale jedná se pouze o klamné zdání díky dokonale rozmístěným objektům po celé obrazovce. Můžete tak již na první úvodní stránce narazit na obecné novinky, novinky v kinech, nějakou tu anketu, TV tipy na den, DVD, které mají vyjít tento měsíc, videa, biografie, komentáře, nejnavštěvovanější filmy, nejnavštěvovanější videa… Ano, je to až neuvěřitelné, kolik se toho vleze na jednu html stránku a přesto to vypadá tak útulně, uspořádaně a pravidelně. Samozřejmě také profesionálně. Na pravé straně stránky máte také k dispozici odkazy na jednoduchý návod a vysvětlení, k čemu server slouží, dále statistiky nejúspěšnějších filmů, ČSFD krámek, kde si můžete zakoupit suvenýry a reklamní předměty s logem serveru, dále pak stahování filmů, Oscary a Český lev.

 CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu? (https://www.swmag.cz)

Funkce a možnosti

ČSFD můžete využívat i jako pasivní uživatel, jenž má možnost používat filmovou databázi, procházet filmografie herců a režisérů, prohlížet si statistiky, bazar, filmotéky či profily registrovaných uživatelů. Pakliže si však budete chtít sestavit svou vlastní filmotéku, zařadit filmy (na videokazetách či DVD) do bazaru, diskutovat v diskusním klubu, nastavovat si různé praktické vychytávky pro zvýhodněné zobrazování informací na ČSFD a samozřejmě hodnotit či komentovat filmy, pak se již budete muset zaregistrovat. Registrace je velmi jednoduchá a samozřejmě bezplatná.

Komentáře k filmům

Když ohodnotíte hvězdičkami prvních 200 filmů, v horní administrační liště se vám zobrazí červený odkaz „Test“. Přes něj se dostanete do desetiotázkového testu filmových znalostí, kterým když projdete, můžete psát komentáře k filmům (na každou otázku máte deset sekund a na celý test tím pádem 100 sekund). Tento krok je z důvodu zabezpečení recenzí a článků před případnými ničitely cizí práce, kteří, bez jakýchkoliv filmových znalostí, hodnotí práci jiných jak jinak než záporně. Pokud tímto testem obstojně projdete, můžete pak komentovat jednotlivé články a recenze jako plnohodnotný uživatel. Pokud tímto testem neprojdete a měl byste zájem o komentování článků nadále, stačí napsat na jejich email tři ukázkové komentáře a s největší pravděpodobností vám přidávání komentářů bude také povoleno.

 CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu? (https://www.swmag.cz)

Cíl

Cílem ČSFD je sloužit jako vynikající zdroj informací pro všechny filmové fandy a díky permanentnímu vylepšování a aktivitě registrovaných uživatelů je zaznamenán neustálý nárust návštěvníků, a je možné, že se jednou stane neodmyslitelnou příručkou nejen pro filmové fanoušky, ale rovněž pro filmové profesionály z řad novinářů či distributorů.

Sponzorované odkazy:

Článek CSFD.cz – nejlepší česká databáze filmů na internetu? byl publikován 24. února 2009 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Radek Brázdil. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Adobe Acrobat reader 8 cz
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!