"Spam nerozesíláme", říká v rozhovoru Radovan Kaluža

Tagy:  Radovan Kaluža, Kaluža, Banan.cz, bloger.cz, jakpsatweb.cz, rozhovory, Kaluza

Sponzorované odkazy

"Spam nerozesíláme", říká  v rozhovoru Radovan Kaluža

Tímto prvním článkem zahajujeme seriál zaměřený na rozhovory s různými významnými osobnostmi z prostředí Českého Internetu. Pro první rozhovor jsme si vybrali Mgr. Radovana Kalužu, jednatele společnosti Banan.cz a vášnivého blogera. Otázky jsme směřovali hlavně na Banan.cz, jeho fungování, atd. Pojďme tedy konečně k rozhovoru.

Co Vás ke vzniku webhostingu Banan.cz motivovalo?

Zbytečně vysoké ceny webhostingových tarifů. Udělali jsme si v té době v podstatě webhosting na míru našim projektům a poskytli jej široké veřejnosti.

Jak probíhal vznik a kdo se na něm podílel?

Společnost jsme zakládali ve dvou lidech a v tomto složení pokračujeme i dnes.

Jaké byly největší problémy na začátku? Byly Vaše služby kvalitní hned od začátku?

Měli jsme k dispozici kvalitní správce, žádné kritické potíže nevznikaly. Dnes hlavně nabízíme mnohem širší spektrum služeb.

Baví Vás práce okolo Banan.cz stejně, jako na začátku?

Ano.

Kolik lidí vašich služeb využívá?

To je složitý dotaz. Sečteme-li uživatele všech projektů od bloger.cz, přes hostuju.cz až po banan.cz, počítáme zákazníky na desetitisíce. Počty jednotlivých klientů bývá u www.bloger.cz, www.banan.cz a www.hostuju.cz uveden v patičce.

Kdo všechno se podílí na provozu a údržbě celého projektu Banan.cz?

Team společnosti banan s.r.o…

Banan.cz logoBanan.cz logo

Proč by si měl zákazník vybrat Váš webhosting, v čem jste lepší než konkurence?

Nabízíme široké spektrum služeb zdarma k webhostingu. Ke každému webhostingu může klient zdarma získat kvalitní www stránky

Existuje nějaký typ problémových klientů, o které nemáte zájem?

Nemáme „typ problémového klienta“.

Proslýchá se, že Vaše společnost šíří po internetu nevyžádané e-maily, nebo že spamuje odborné diskuze pod smyšlenými jmény. Na diskuzi jakpsatweb.cz je prý z tohoto důvodu název banan.cz blokován. Jedná se o pomluvy nebo je na tom nějaká pravda?

To je nesmysl.

Nemáte strach, že publikováním článků sexuálního charakteru na Vašem blogu můžete poškodit své jméno nebo jméno Vaší společnosti?

Vzhledem k vysoké návštěvnosti blogu si nemyslím, že by poškozoval jméno společnosti, či ji dokonce škodil, spíše naopak.

Projevuje se na Vašem podnikání nějak finanční krize?

Ano, kladně.

Máte nějakou veselou historku, ať už se zákazníky, nebo se spolupracovníky?

Veselé historky míváme při firemních akcích, v provozu se snažíme být maximálně profesionální.

Vzkázal by jste na závěr něco našim čtenářům?

Ano, rádi bychom Vám nabídli nové stránky zdarma Uděláme Vám zdarma návrh a pokud se stránky budou líbit i celé vytvoříme. Jedinou podmínkou bude u nás mít webhosting a který uhradíte až v případě že budete spokojen. Tudíž platba, které se nevyhnete nikdy. Máte-li zájem, můžete napsat na skalicky@banan.cz .

Článek "Spam nerozesíláme", říká v rozhovoru Radovan Kaluža byl publikován 27. července 2009 v 06.00 v rubrice Rozhovory. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (17).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...