Alcohol 120% download

Tagy:  Alcohol 120, vypalování

Sponzorované odkazy

Alcohol 120% download

Alcohol 120% úvod

Chcete šetřit zdraví vaší CD/DVD mechaniky a lehce vytvářet image soubory vašich oblíbených CD a DVD? Tak právě pro vás je zde program Alcohol 120%. Co všechno umí?

Alcohol ze kterého kocovinu mít nebudete

Alcohol 120% je primárně navržen pro vytváření image souborů z médií, jako jsou CD a DVD. Image je vlastně „obraz“ souborů, které jsou uloženy na placce, ze které image vytváříme. Zjednodušeně řečeno jde o perfektní kopii daného kotoučku. K čemu je to ale dobré? Například u oblíbené hry již není potřeba mít v mechanice originální disk, ale přes emulaci virtuální mechanikou (což Alcohol 120% také umí) si k ní jednoduše připojíte daný image soubor a systém díky tomu identifikuje virtuální mechaniku jako tu samou, která vám dříme v bedně. Tímto způsobem také dochází k prodloužení životnosti nejen mechaniky, ale i samotného média.

Alcohol 120% a protikopírovací ochrany

Je nutno podotknout, že ani Alcohol 120% si neporadí se všemi druhy ochran a např. StarForce nebo novější druhy Securom nepřekoná.

základní rozhranní Alcohol 120%základní rozhranní Alcohol 120%

Nabízí program i něco jiného?

Nejen image soubory živ je Alcohol 120% a tak je v něm zabudovaný i nástroj na vypalování image souborů a jejich kopírování. Také můžete přes program díky integrovanému vyhledávači hledat image soubory uložené v PC. Užitečnou funkcí je také manažer mechanik, který poskytuje komplexní informace o vaší vypalovačce nebo jiném druhu mechaniky. Ujít by vám neměly ani různé profily, které ovlivňují výsledný image soubor nebo typ emulace (ochrana, přeskakování sektorů, atd.).

Vyplatí se?

Program je šířen jako trial verze, která je časově omezená a je tedy nutné po čase za program zaplatit cca 900Kč. Nicméně i přes tuto cenu jde o mocný nástroj, a pokud často pracujete s image soubory nebo by jste rádi začali, investice do programu se vám brzy vrátí. Velmi potěší i kvalitní český překlad.

Alcohol 120% trial ke stažení zde:
Alcohol 120% download

Kup Alcohol 120% – mocný nástroj na tvorbu image souborů a nejen na ně 

Článek Alcohol 120% download byl publikován 6. září 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Ryan. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...