Avizo.cz – Inzerce zdarma, online bazar a katalog firem

Tagy:  inzerát, inzeráty, avizo, avízo, prodat, koupit, prodávání, kupování, nakupování, katalog, společnost, firma, hlídací pes, www stránky, www, stránky, internet, internetové stránky, webové stránky, avízoStránky, administrace stránek, administrace, online nákup, online prodej, online

Sponzorované odkazy

Avizo.cz – Inzerce zdarma, online bazar a katalog firem

Skladujete doma spoustu nových, ale bohužel nevyužitých věcí? Nevíte, co s nimi udělat? Poradíme Vám. Zkuste je jednoduše zpeněžit! Urychleně si zapněte Váš webový prohlížeč a do vyhledávače napište Avizo.cz. Na těchto internetových stránkách se můžete bezplatně zaregistrovat. Poté si vyberete, zda budete podávat inzerát jako soukromý nebo firemní uživatel. Následně si zvolíte rubriku, podle toho, co prodáváte. Na konci podávání inzerátů vyplníte všechny požadované informace a poté vyčkáte, zda se Vám někdo ozve, že má zájem o Váš prodáváný produkt. Mimo jiné si na těchto stránkách můžete vyhledat katalog firem, do kterého si pak můžete také přidat firmu na Avizo.cz. Registrace jsou zcela zdarma.

Obrázek I. www.avizo.czObrázek I. www.avizo.cz

Co vše na těchto webových stránkách naleznete?

Inzerce na každém kroku Avizo.cz.

Nakupujeme!

Nakupování je zde velice jednoduché. Stačí si pouze vybrat na hlavní stránce rubriku, kde se Váš vysněný produkt nachází. Nechcete-li zdlouhavě vyhledávat jednotlivé produkty, zrychlete to pomocí vyhledávače, kde napíšete přesný název Vašeho produktu a systém Vám vyhodí všechny dostupné nabídky. Vyberete-li si inzerát, který se Vám líbí, klikněte na detail nabídky a kontaktujte uživatele, který tento inzerát vystavil.

Obrázek II. Nakupujeme zbožíObrázek II. Nakupujeme zboží

Prodáváme!

Podávání inzerátů na serveru Avizo.cz je hračka. Na hlavní stránce vyberete možnost „Podat inzerát“. Vyskočí Vám nabídka nejrůznějších typů inzerátů a na Vás je, vybrat si ten, který se Vám nejvíce hodí. Poté si vyberete rubriku, do které spadá Váš inzerát. Například, já jsem si zvolil rubriku Auto-příslušenství. Následně Vám systém nabídne výběr ze dvou typů inzerátů (nabídka, poptávka). Lehkým krokem se dostáváme na konec připraveného elektronického formuláře, kde si navolíte nadpis, text, doplňující údaje k inzerátu, lokalitu, kontaktní údaje na inzerenta, heslo pro smazání inzerátu, nakonec zaškrtněte políčko „Souhlasím s provozními podmínkami“ a klikněte na „Pokračovat“. V dalších dvou fázích postupujte dle zadaných požadavků. Po dokončení formuláře, je Váš inzerát podán, vystaven a dostupný na *Avizo.cz.

Obrázek III. Prodáváme zbožíObrázek III. Prodáváme zboží

Zakladatelé společnosti mysleli i na firmy a proto vytvořili tzv. katalog firem, kde si i Vy můžete zapsat Vaší společnost. U každé jednotlivé firmy se dozvíte mnoho zajímavých informací, například: krátké představení společnosti, různé fotografie, mapu, kde se firma nachází a firemní kontakt.

Elektronický formulář na zapsání Vaší společnosti do katalogu firem naleznete na Avizo.cz.

Obrázek IV. Ukázka I. Katalog firemObrázek IV. Ukázka I. Katalog firem

Obrázek V. Ukázka II. Výběr firmyObrázek V. Ukázka II. Výběr firmy

Bezplatná registrace soukromých i firemních uživatelů

Výhody registrace

 • jednodušší a rychlejší podávání inzerátů
 • přednostní zpracování podaných inzerátů a objednávek
 • možnost vlastního nastavení webových stránek
 • možnost ukládání vybraných inzerátů a firem do Vaší vlastní složky
 • možnost podání více inzerátů současně a také možnost úpravy již podaných inzerátů
 • nastavení si Hlídacího psa, který Vám bude hlídat inzeráty, o které máte zájem apod.

Registrace soukromých uživatelů na Avizo.cz

Registrace firemních uživatelů na Avizo.cz

Více informací o výhodách registrace se dozvíte na Avizo.cz.

Obrázek VI. Ukázka I. Registrace soukromého uživateleObrázek VI. Ukázka I. Registrace soukromého uživatele

Obrázek VII. Ukázka II. Registrace firemního uživateleObrázek VII. Ukázka II. Registrace firemního uživatele

Zajímavosti

Inzerce na každém kroku Avizo.cz.

Video inzerce

Novinka, která se určitě vyplatí. Podívejte se.

Obrázek VIII. Video inzerceObrázek VIII. Video inzerce

Video katalog

Uchvátí Vás také firemní video. Koukněte se.

Obrázek IX. Video katalogObrázek IX. Video katalog

Hlídací pes na Avizo.cz

Služba „Hlídací pes“ Vám slouží k rychlejšímu vyhledávání nových inzerátů na serveru. Podle Vámi zadaných kritérií jsou kontrolovány všechny nově dostupné inzeráty. Pokud nějaký nový inzerát vyhovuje Vašim požadavkům, zašle Vám „Hlídací pes“ emailovou zprávu s požadovaným produktem.

Jak tuto službu aktivovat?

Služku mohou aktivovat pouze registrovaní uživatelé. Chcete-li se zaregistrovat, klikněte na registrace Avizo.cz.

Registrovaní uživatelé budou postupovat následovně

 • přihlašte se do systému
 • vpravo v sekci „Vaše AVÍZO“ klikněte na odkaz „Hlídací pes“
 • klikněte na tlačítko „Vložit psa“, vyberte sekci, která má být kontrolována, zadejte název psa a nastavte filtr, podle kterého bude pes Vaši inzerci vyhledávat
 • po kliknutí na odkaz „aktivovat psa“ Vám bude zaslán email, který bude obsahovat návod a SMS kód potřebný k aktivaci Vašeho psa
 • služba bude aktivována během několika pár sekund po zaslání aktivační SMS. Zasláním jedné SMS aktivujete službu na dobu 30 dnů.

Cena SMS je 30 kč včetně DPH.

Více informací o službě „Hlídací pes“ se dozvíte na Avizo.cz.

Obrázek X. Hlídací pesObrázek X. Hlídací pes

Výroba a administrace internetových stránek

Společnost Avizo.cz se také začala zabývat výrobou a administrací internetových stránek. Na AvízoStránky naleznete ceník a popis služeb, proces výroby WWW stránek, ukázky šablon, reference a firemní kontakt.

Více informací naleznete na AvízoStránky.

Obrázek XI. AvízoStránkyObrázek XI. AvízoStránky

Závěrem hodnocení dnešního článku

Vynikající hodnocení inzertních stránek Avizo.cz. Kvalita zaručena.

Avizo.cz je známá, kvalitní, perspektivní a velmi žádaná společnost v ČR, která Vám nabízí jednoduchý a přitom bezpečný prodej produktů za pomocí podaných inzerátů. Nakupování je zde také na vysoké úrovni.

Myslím si, že tyto inzertní stránky patří k těm nejžádanějším a nejpropracovanějším v ČR. Chcete-li něco prodat nebo jen nakoupit za výhodné ceny, dovoluji si Vám tuto společnost nabídnout. Nestojí to žádnou námahu ani cestu. Stačí se pouze zaregistrovat, což je zcela zdarma a poté se Vám opravdu něco zalíbí a Vy si to třeba i koupíte.

Přeji Vám příjemné a bezproblémové nakupování a prodávání Vaších věcí.

Článek Avizo.cz – Inzerce zdarma, online bazar a katalog firem byl publikován 30. září 2010 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...