Blogísek Natalia Sadness - Nová hvězda internetu

Tagy:  blog, blogisek, Natalie, Natálka, Sadness, kralovna českého internetu, zvídavý, dotazník, odpovedi, na otazky, navstevniku, Natalia Sadness, Sadnes, Natala, Natalia

Sponzorované odkazy

Blogísek Natalia Sadness - Nová hvězda internetu

Jak to vše začalo?

Pokud kdysi platilo, že pokud se chce stát člověk slavným musí dokázat něco velkého, popřípadě byt ve správný čas na správném místě, tak dnes již tato skutečnost pravdou není. Díky internetu se slavným muže stát úplně kdokoliv, zářným příkladem je mladičká slečna s uměleckým jménem Natalia Sadness, která se takřka přes noc stalá hvězdou české internetové scény. A jak že se to stalo? Tato slečna si kdysi založila jako spoustu jinych děvčat jednoduchou internetovou stránku (tzv. blog) kde psala o všem, co ji baví a co se ji líbí, její blog by mezi ostatními blogy celkem populární, ale ani ne zdaleka ne tak jak je populární dnes. To co zapříčinilo, že se s holky, kterou včera takřka nikdo neznal a dnes ji znají desetitisíce lidi bylo natočení takzvaného zvídavého dotazníku. Natálka si nechala na svůj blog zaslat otázky, které by její čtenáře zajímaly a odpovědi následně natočila na kameru.

Natálka na nákupechNatálka na nákupech

Odpovědi pro návštěvníky blogu Natalii Sadness

Video v němž odpovídá na otázky tipu jestli je doopravdy holka či kde si koupila to leopardí tričko, se velmi rychle rozšířilo od návštěvníků jejího blogu, k většině uživatelů internetu a stalo se u nich oblíbené. Hlavním důvodem této popularity se zdají byt celkem naivní odpovědi, které nejeden vtipálek zparodoval. Na internetu dnes existují desítky více či méně povedených parodií na tento dotazník. Většinu z nich můžete shlédnout na serveru youtube.com. Nedlouho po prvním dílu následoval díl druhý natáčený u moře, který se nesl ve stejném duchu, i na tento díl vzniklo mnoho parodií. Natalie se následně díky popularitě svého dotazníku dostala i do novin a to dokonce na titulní stránku časopisu Reflex.

Na obálce ReflexuNa obálce Reflexu

Dnes již existuje i třetí díl zvídavého dotazníku, který Natalie nahrála zároveň jako reklamu na nejmenovaný internetový obchod, čím si v očích svých fanoušku hodně ublížila. Podle informaci jenž Natálka poskytla se nyní nechystá natočit čtvrtý díl dotazníku, ale chystá něco úplně nového, takže se jenom nechme překvapit, co pro nás tato mladá blondýnka připraví..

natalia-sadness.blog.cznatalia-sadness.blog.cz

Závěrem

Samotný blog najdeme na adrese Natalia-sadness.blog.cz, po zadání této adresy na nás vybafne úvodní část blogu, která se skládá ze 3 Nataliinych fotografii a textu vítejte v mém nebi! Poté už následuje seznam příspěvku, které zde Natálka zanechala, jedná se hlavně o její oblíbené písničky či oznámení, co má v plánu nebo naopak, co už má za sebou. Celý blog je ve světlé modrém provedení, které mu celkem sluší. Poslední dobu máji, ale návštěvníci blogu smůlu jelikož hvězda české internetové scény už nejspíše nemá čas na blog přispívat a poslední příspěvek je více než měsíc starý. Hold Natálka již žije úplně jiný život než před natočením prvního dotazníku a psaní na blog pro ní už není asi tak důležité, což je pro všechny její fanoušky určitě velkým zklamáním.

Článek Blogísek Natalia Sadness - Nová hvězda internetu byl publikován 2. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (8).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...