Youtube – Nový vzhled a funkce

Tagy:  Youtube a jeho nový vzhled, Youtube new design, all about Youtube, youtube a jeho nové funkce, nový youtube. o youtube

Sponzorované odkazy

Youtube – Nový vzhled a funkce

Určitě ani vaši pozornosti neunikla poměrně velká změna designu celosvětově používané služby Youtube, která vládne videím na internetu. Co je důvodem oné změny? Google po vydání své sociální sítě Google+ začal pečlivě pracovat na slazení všech svých služeb do podobného designu. A jak jsem se již zmínil, úpravě neunikl ani takový gigant na jako je Youtube.

Hlavní stránka

Hlavní stránka

Co je nového?

Nový je především kompletní design, který nyní připomíná spíše stream, jak ho známe ze sociálních sítí. Osobně mi trvalo nějakou dobu, než jsem si na takovou podobu zvykl.

Nyní jsem ale názoru, že tato změna ve výsledku pomůže přehlednosti celého systému. Podle konference, na které promluvil designér Julian Frumar byla právě zmíněná přehlednost jeho hlavním cílem. Ta byla potlačena stále novými službami, které na Youtube v průběhu let přibývaly.

Přibyly také nové funkce, například pro uživatele, kteří videa především nahrávají. Ti se mohou těšit na podrobnější statistiky o svých videích.

Popis

Teď si popíšeme nový vzhled trochu konkrétněji:

Na úvodní obrazovce vidíme uprostřed výpis ze sledovaných kanálů. Na levé straně nástroje k filtrování obsahu, který se nám zobrazuje. Také jsou nám navrženy kanály, které by se nám mohly líbit. Na pravé straně jsou uživateli nabídnuty již konkrétní videa, které Youtube doporučuje shlédnout.

Profil

Profil

Reklamy

Bohužel, Google začal využívat Youtube také pro tučný výdělek. A tak jsou uživatelé nucení se často dívat na nemístné, někdy až otravné reklamní spoty. Také se objevují reklamy na pravé straně, hned vedle okna s videem.

Osobně mě to poměrně překvapilo, protože Google prakticky všechny své služby poskytuje zcela zdarma a bez jakýchkoliv reklam, ať už se jedná o vyhledávač, e-mail nebo sociální síť Google+.

Prohlížení videí

Prohlížení videí

Závěrem

Nový vzhled a funkce Youtube přinesly mnohé. Na první pohled se mohou být někteří uživatelé překvapení či zmatení. Po krátké chvíli si ale jistě zvyknou a začnou využívat přehlednost Youtube naplno. Každá změna si najde své odpůrce a tak je jasné, že i tady se nějací najdou.

Sečteno, podrtženo, Youtube má nový design, který se zdá být o něco lepší, než ten předchozí.

Sponzorované odkazy:

Článek Youtube – Nový vzhled a funkce byl publikován 31. prosince 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (5).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Katastrální mapy online

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!