Youtube – Nový vzhled a funkce

Tagy:  Youtube a jeho nový vzhled, Youtube new design, all about Youtube, youtube a jeho nové funkce, nový youtube. o youtube

Sponzorované odkazy

Youtube – Nový vzhled a funkce

Určitě ani vaši pozornosti neunikla poměrně velká změna designu celosvětově používané služby Youtube, která vládne videím na internetu. Co je důvodem oné změny? Google po vydání své sociální sítě Google+ začal pečlivě pracovat na slazení všech svých služeb do podobného designu. A jak jsem se již zmínil, úpravě neunikl ani takový gigant na jako je Youtube.

Hlavní stránka

Hlavní stránka

Co je nového?

Nový je především kompletní design, který nyní připomíná spíše stream, jak ho známe ze sociálních sítí. Osobně mi trvalo nějakou dobu, než jsem si na takovou podobu zvykl.

Nyní jsem ale názoru, že tato změna ve výsledku pomůže přehlednosti celého systému. Podle konference, na které promluvil designér Julian Frumar byla právě zmíněná přehlednost jeho hlavním cílem. Ta byla potlačena stále novými službami, které na Youtube v průběhu let přibývaly.

Přibyly také nové funkce, například pro uživatele, kteří videa především nahrávají. Ti se mohou těšit na podrobnější statistiky o svých videích.

Popis

Teď si popíšeme nový vzhled trochu konkrétněji:

Na úvodní obrazovce vidíme uprostřed výpis ze sledovaných kanálů. Na levé straně nástroje k filtrování obsahu, který se nám zobrazuje. Také jsou nám navrženy kanály, které by se nám mohly líbit. Na pravé straně jsou uživateli nabídnuty již konkrétní videa, které Youtube doporučuje shlédnout.

Profil

Profil

Reklamy

Bohužel, Google začal využívat Youtube také pro tučný výdělek. A tak jsou uživatelé nucení se často dívat na nemístné, někdy až otravné reklamní spoty. Také se objevují reklamy na pravé straně, hned vedle okna s videem.

Osobně mě to poměrně překvapilo, protože Google prakticky všechny své služby poskytuje zcela zdarma a bez jakýchkoliv reklam, ať už se jedná o vyhledávač, e-mail nebo sociální síť Google+.

Prohlížení videí

Prohlížení videí

Závěrem

Nový vzhled a funkce Youtube přinesly mnohé. Na první pohled se mohou být někteří uživatelé překvapení či zmatení. Po krátké chvíli si ale jistě zvyknou a začnou využívat přehlednost Youtube naplno. Každá změna si najde své odpůrce a tak je jasné, že i tady se nějací najdou.

Sečteno, podrtženo, Youtube má nový design, který se zdá být o něco lepší, než ten předchozí.

Sponzorované odkazy:

Článek Youtube – Nový vzhled a funkce byl publikován 31. prosince 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (5).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Katastrální mapy online
  7. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Správně zabezpečený DNS server nemusí být pouhým přáním

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!