Katastrální mapy online

Tagy:  nemovitostí, katastrální, katastru nemovitostí, katastr nemovitost, katastrální nemovitostí, katastry nemovitostí, katastrální úřad, nahlizeni, nahližení do katastru, katastrální mapa, mapa katastru, katastr mapa

Sponzorované odkazy

Katastrální mapy online

Chystáte se ke koupi pozemku nebo vás jen zajímá jeho vlastník? Popřípadě byste rádi věděli, odkud a kam pozemek sahá? Informace z katastru nemovitostí jsou dostupné snadno na internetu v podobě interaktivních map. Není třeba běhat po úřadech a řešit další obstrukce.

Stane se, že potřebujete nahlédnout do katastru nemovitostí, abyste například zjistili, zda je daný pozemek volný, popřípadě jméno jeho majitele. Není potřeba již kvůli prostému nahlédnutí do katastru běhat po úřadech. Pokud navíc přesně neznáte popisná čísla, za pomoci interaktivní mapy najdete snadno hledanou oblast.

Na internetu existuje spousta webů umožňující náhled do mapy katastru nemovitostí, avšak při bližším pohledu zjistíme, že tyto weby využívají de facto dvou zdrojů.

Český úřad zeměměřický a katastrální

Jak název napovídá, jedná se o oficiální webové stránky našich zeměměřičů. Web nabízí spoustu dalších služeb, včetně všelijakých vyhlášek, vyhledání katastrálního úřadu, parcely, stavby, jednotky, aj.

Mapový náhled do katastru ČÚZK

Spolu s katastrálními mapovými podklady je k dispozici i fotomapa, která poslouží pro rychlejší zorientování v husté městské zástavbě. Bohužel není fotomapa příliš podrobná. Pro vyhledání informací o parcele postačí na danou parcelu kliknout. V mžiku se zobrazí informace o parcele včetně vlastníků.

Nahlížení do katastru nemovitostí ČÚZK

Katastr nemovitostí 2.0

Webové stránky nabízí pouze nahlédnutí do katastrální mapy. Použit byl mapový podklad Google map včetně fotomapy. Satelitní podklady jsou místy o něco detailnější a lepší jak u map ČÚZK.

Katastr nemovitostí 2.0

I v těchto mapách lze po kliknutí mimo jiné ihned vyhledat podrobné informace o dané parcele přes stránky ČÚZK.

Katastr nemovitostí 2.0

Díky uvolněným katastrálním podkladům dokáží mimo jiné dnešní mapové portály (Atlas mapy, Mapy.cz, Google mapy,…) vyhledávat podle zadané adresy. Dokonce současné navigace už si poradí i s adresami chatiček, kde lišky dávají dobrou noc. Všichni jsme rádi, protože nám odpadlo nepříjemné bloudění po metropoli hledajíc nějaký obchod. S chytrým telefonem v kapse trefíte doslova až na práh domu.

Sponzorované odkazy:

Článek Katastrální mapy online byl publikován 23. dubna 2012 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!