Katastrální mapy online

Tagy:  nemovitostí, katastrální, katastru nemovitostí, katastr nemovitost, katastrální nemovitostí, katastry nemovitostí, katastrální úřad, nahlizeni, nahližení do katastru, katastrální mapa, mapa katastru, katastr mapa

Sponzorované odkazy

Katastrální mapy online

Chystáte se ke koupi pozemku nebo vás jen zajímá jeho vlastník? Popřípadě byste rádi věděli, odkud a kam pozemek sahá? Informace z katastru nemovitostí jsou dostupné snadno na internetu v podobě interaktivních map. Není třeba běhat po úřadech a řešit další obstrukce.

Stane se, že potřebujete nahlédnout do katastru nemovitostí, abyste například zjistili, zda je daný pozemek volný, popřípadě jméno jeho majitele. Není potřeba již kvůli prostému nahlédnutí do katastru běhat po úřadech. Pokud navíc přesně neznáte popisná čísla, za pomoci interaktivní mapy najdete snadno hledanou oblast.

Na internetu existuje spousta webů umožňující náhled do mapy katastru nemovitostí, avšak při bližším pohledu zjistíme, že tyto weby využívají de facto dvou zdrojů.

Český úřad zeměměřický a katastrální

Jak název napovídá, jedná se o oficiální webové stránky našich zeměměřičů. Web nabízí spoustu dalších služeb, včetně všelijakých vyhlášek, vyhledání katastrálního úřadu, parcely, stavby, jednotky, aj.

Mapový náhled do katastru ČÚZK

Mapový náhled do katastru ČÚZK

Spolu s katastrálními mapovými podklady je k dispozici i fotomapa, která poslouží pro rychlejší zorientování v husté městské zástavbě. Bohužel není fotomapa příliš podrobná. Pro vyhledání informací o parcele postačí na danou parcelu kliknout. V mžiku se zobrazí informace o parcele včetně vlastníků.

Nahlížení do katastru nemovitostí ČÚZK

Katastr nemovitostí 2.0

Webové stránky nabízí pouze nahlédnutí do katastrální mapy. Použit byl mapový podklad Google map včetně fotomapy. Satelitní podklady jsou místy o něco detailnější a lepší jak u map ČÚZK.

Katastr nemovitostí 2.0

Katastr nemovitostí 2.0

I v těchto mapách lze po kliknutí mimo jiné ihned vyhledat podrobné informace o dané parcele přes stránky ČÚZK.

Katastr nemovitostí 2.0

Díky uvolněným katastrálním podkladům dokáží mimo jiné dnešní mapové portály (Atlas mapy, Mapy.cz, Google mapy,…) vyhledávat podle zadané adresy. Dokonce současné navigace už si poradí i s adresami chatiček, kde lišky dávají dobrou noc. Všichni jsme rádi, protože nám odpadlo nepříjemné bloudění po metropoli hledajíc nějaký obchod. S chytrým telefonem v kapse trefíte doslova až na práh domu.

Sponzorované odkazy:

Článek Katastrální mapy online byl publikován 23. dubna 2012 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  9. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!