TOP 10 mobilních aplikací na dovolenou

Tagy:  Nejlepší aplikace pro android, nejlepší aplikace pro windows phone 7, nejlepší aplikace na dovolenou, top 10 mobilních aplikací

Sponzorované odkazy

TOP 10 mobilních aplikací na dovolenou

Chystáte se na dovolenou? Potom by se vám mohly hodit některé z následujících aplikací, díky kterým zvládnete vše přímo z vašeho mobilního telefonu. Sdílejte své zážitky snadno a rychle, zorientujte se v přehledných mapách a chatujte se svými přáteli. Také je třeba zmínit, že jsme pro vás vybrali aplikace, které jsou zcela zdarma.

1. TripAdvisor – Android, iPhone, Windows Phone 7, BleckBerry

TripAdvisor je velmi populární aplikace, která vám díky své vůbec největší databázi ukáže všechny restaurace a hotely poblíž. To vše včetně podrobných informací o podnicích. Nechybí ani hodnocení uživatelů. Dokonce ani nemusíte ani zadávat aktuální souřadnice, pokud má váš mobil GPS, nalezne dané místa dle vaší lokace.

2. MoboPlayer – Android

Jak jistě sami víte, Android umí přehrát je několik základních multimediálních formátů. To můžete snadno změnit instalací šikovné aplikace MoboPlayer, která zvládne přehrát snad všechny používané formáty. Je to spolehlivá aplikace, která vám umožní přehrát jakýkoliv film přímo ve vašem mobilu.

3. Adobe Photoshop Express – Android, iPhone

Jediná platforma kde je Photoshop zcela zdarma je právě mobilní telefon. A tak si tento profesionální grafický editor můžete naplno užít. Své fotografie tak můžete libovolně upravovat, aby vypadaly jako profesionální snímky. K dispozici je také placený plugin, který následně upravuje snímky zcela automaticky.

Adobe Photoshop ExpressAdobe Photoshop Express

4. Navigace pro Mapy Google – Android

Pokud hledáte kvalitní navigaci pro automobily i pěší chůzi, jste na správném místě. Navigace od Googlu nabízí také hlasové ovládání, ale bohužel je pro chod aplikace nutné připojení k internetu. Jinak se jedná o propracovanou a povedenou aplikaci.

5. Kindle – Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone 7

Kindle je světoznámá aplikace, která umožní číst si vaše oblíbené knihy kdekoliv a kdykoliv. Obsahuje funkce jako zobrazit poslední přečtenou stranu a mnohem více. Bohužel je ale také pravda, že pokud používáte svůj mobilní telefon ke čtení, rychle mu dojde baterie.

KindleKindle

6. Lightbox – Android

Vyjímečná aplikace pro sdílení fotografií s vašimi přáteli. Podporuje synchronizaci s Facebookem, Flickrem i Twitterem, bohužel zatím nespolupracuje s Google+. Aplikace je velmi rychlá a galerii fotek načítá rychleji než většina konkurence.

7. WhatsApp – iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone 7

Jedna z nejlepších aplikací vůbec. Umožňuje komunikaci napříč řadou mobilních operačních systémů. Aplikace funguje na pozadí systému a můžete komukoliv napsat zcela zdarma. Kromě klasických zpráv lze posílat obrázky, videa i hlasové nahrávky. Pokud jste zrovna offline, zpráva vám přijde jakmile se aplikace zapne.

8. Viber – Android

Pokud si chcete přece jenom volat zdarma, umožní vám to aplikace Viber, která nabízí pohodlné a přehledné prostředí. Volat lze prostřednictvím Wi-Fi i mobilního internetu. Viber do budoucna dokonce slibuje i sms zdarma.

9. IM+ – Android, Windows Phone 7

Vynikající chatovací aplikací je také IM+, která je kromě androidu také pro stále se rozšiřující WP7. IM+ nabízí plně využívat spoustu známých aplikací, mezi které patří skype, icq, jabber, google talk a mnoho dalšího. Aplikace se zdá být poněkud pomalejší, ale uvidíme, co přinesou nadcházející aktualizace.

IM+IM+

10. Go Weather – Android

Poslední představený program vám zobrazí počasí doslova na celém světě. Je jedno na kterém místě se na světě se ocitáte, tato aplikace vám ukáže, jaké počasí vás tam čeká a nemine. S touto aplikací vás zkrátka počasí už nikdy nepřekvapí.

Doufáme, že vám zmíněné aplikace budou k užitku. Bylo obtížné vybrat ty nejlepší aplikace z tak nepřeberného a neuvěřitelného množství aplikací, jaké je v současnosti na trhu. Snad se to v tomto článku povedlo. Nyní jen zbývá popřát šťastnou cestu a ať vám aplikace slouží.

Článek TOP 10 mobilních aplikací na dovolenou byl publikován 28. července 2012 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...