PDF Editor - V jednoduchosti je krása!

Sponzorované odkazy

PDF Editor - V jednoduchosti je krása!

Chodí Vám často dokumenty ve formátu PDF? Po přečtení zjistíte, že je potřeba něco opravit. V tuto chvíli nastává problém, protože nevíte, jak to vlastně upravit! Nevadí, nainstalujte si program PDF Editor, který tyto problémy nadobro ukončí. Práce s programem na naprosto jednoduchá a zvládne ji i začínající uživatel počítače. Pokud si jej chcete nainstalovat, zbystřete, přečtěte si pár zajímavostí a jdeme na to.

Co je PDF Editor?

Jedná se o editační program, který zvládá úpravu PDF dokumentů nebo také souborů. Umožňuje Vám rychle a snadno vkládat různé texty do dokumentu, aniž byste jej nějakým způsobem poškodili. To samé můžete udělat s importem obrázků a nejrůznějších grafů apod. Jednotlivé prvky můžete mazat, editovat a nebo vkládat. Mimo jiné program PDF Editor nabízí celkem 11 nástrojů, se kterými můžete v tomto programu pracovat.

PDF EditorPDF Editor

Jaké nástroje vlastně nabízí?

Nabízí různou editaci textu, zoom dokumentu, dále můžete vkládat prázdné řádky do textu a nebo text jednoduše podtrhávat. Kromě práce s textem podporuje také vložení obrázků, grafů a odkazů na internetové stránky. Libovolně máte možnost taktéž změnit vzhled a velikost stránky, kterou zrovna editujete. A novinka, program zvládá pracovat s dokumenty, které jsou chráněny heslem a nebo různým typem kódování. Jednotlivých nástrojů nabízí opravdu hodně, a proto Vám doporučuji všechny ručně projít a vyzkoušet si jejich funkčnost.

Novinky

Mezi hlavní novinky programu patří rychlejší vyhledávání nástroje, se kterým zrovna potřebujete pracovat. Dále se pak můžeme nově setkat s automatickým přetékáním odstavců, kdy tuto úpravu program udělá za Vás a již se nemusíte s tímto zabývat a přemýšlet, kde jste proboha udělali chybu. A jako poslední novinku si můžeme představit nový způsob vyhledávání textu a jeho následné nahrazení jen za pár kliknutí. Stačí vybrat slovo, nebo frázi a dáte upravit. Následně se tato úprava projeví v celém dokumentu.

Na závěr

Abych Vám řekl pravdu, tak s tímto programem se setkávám naprosto běžně. Denně se dostávám do situace, kdy je potřeba upravit část textu a nebo vložit obrázek do PDF dokumentu. Pokud i Vy máte tyto problémy, zkuste si jej nainstalovat a myslím si, že máte ušetřeno pár dalších chvil, které můžete využít i jinak, než stále pracovat na počítači.

Moje hodnocení:  75 %

Výhody:

 • Snadná a rychlá úprava PDF
 • Česká lokalizace
 • Intuitivní ovládání

Nevýhody:

 • Cena plné verze

Sponzorované odkazy:

Článek PDF Editor - V jednoduchosti je krása! byl publikován 22. srpna 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Jak na software pro obsahový marketing
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 4. Rozzlobenimuzi.com
 5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 7. Odesíláme SMS z internetu
 8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
 9. MP3s.Nadruhou.net
 10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!