CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty!

Sponzorované odkazy

CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty!

Pracujete s grafikou, ale stále jste nenašel ten správný program? Na trhu se nachází nespočet kvalitních programů, ale pouze jeden nabízí komplexní práci s grafikou. Jedná se o nejnovější verzi programu CorelDRAW Home & Student Suite X7, která obsahuje snad veškeré funkce a nástroje, které budete potřebovat při práci s grafikou, různými ilustracemi, webovou grafikou a nebo jen editací fotek.

Co je CorelDRAW Home & Student Suite X7?

Zatím jsme si v krátkosti řekli, co je tento program zač a co vlastně umí. Ale jaké jsou jeho hlavní přednosti? Co vše dokáže vytvořit? Pokud nepatříte ke zkušeným grafikům, tak můžete využít předinstalované šablony, které slouží pro rychlejší orientaci a seznámení se s programem. Součástí této verze jsou také kvalitní fotografie, které jsou defaultně uloženy a se kterými můžete zkoušet všechny nástroje. Fotografie můžete snadno upravovat, vytvářet různé stíny, dále pak vytvářet nejrůznější letáky, reklamy, loga a podobné grafické materiály, které můžete následně dále propagovat. Mimo jiné zde naleznete nejrůznější speciální efekty, ukázky videa a lahůdka nakonec. Samozřejmě zde můžete veškerý obsah sdílet na internetu prostřednictvím vestavěného cloudového úložiště.

CorelDraw Home & Student Suite X7

CorelDraw Home & Student Suite X7

Jaké jsou výhody programu?

CorelDRAW Graphics Home & Student Suite X7 nabízí profesionální grafický program pro studenty a domácí uživatele. Taktéž umožňuje až 3 instalace programu na jednu domácnost. Dík této verzi je možné pracovat s vektorovými ilustracemi, úpravou fotografií, tvorbou a následnou správou kompletního grafického návrhu. Můžete vytvářet profesionální návrhy na té nejvyšší úrovni! Mimo jiné zde naleznete pokročilé nástroje pro úpravu fotografií a nejrůznější efekty, které je možné při práci využít. Můžete si vybrat s řady retuší, různých maleb a vše exportovat do souboru, který si předtím zvolíte. Taktéž podporuje RAW soubory.

Závěrem

Domnívám se, že se jedná o jeden z nejlepších programů na tvorby grafiky na trhu. Nabízí kompletní řešení, tudíž není potřeba instalace dalšího programu ani nic podobného. Vše potřebné naleznete v této jediné verzi, která byla vytvořena jak pro profesionály, tak pro běžné uživatele internetu. Navíc je celý program v češtině, takže odpadá problém s jazykovou mutací. Neváhejte a vyzkoušejte alespoň free verzi, která nabízí stejné funkce jako placená, jen je omezena časem.

Moje hodnocení:  80 %

Sponzorované odkazy:

Článek CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty! byl publikován 17. listopadu 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  6. Notepad++ – vynikající textový editor
  7. Jak správně psát email - zásady a chyby
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. DVD Shrink
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!