CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty!

Sponzorované odkazy

CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty!

Pracujete s grafikou, ale stále jste nenašel ten správný program? Na trhu se nachází nespočet kvalitních programů, ale pouze jeden nabízí komplexní práci s grafikou. Jedná se o nejnovější verzi programu CorelDRAW Home & Student Suite X7, která obsahuje snad veškeré funkce a nástroje, které budete potřebovat při práci s grafikou, různými ilustracemi, webovou grafikou a nebo jen editací fotek.

Co je CorelDRAW Home & Student Suite X7?

Zatím jsme si v krátkosti řekli, co je tento program zač a co vlastně umí. Ale jaké jsou jeho hlavní přednosti? Co vše dokáže vytvořit? Pokud nepatříte ke zkušeným grafikům, tak můžete využít předinstalované šablony, které slouží pro rychlejší orientaci a seznámení se s programem. Součástí této verze jsou také kvalitní fotografie, které jsou defaultně uloženy a se kterými můžete zkoušet všechny nástroje. Fotografie můžete snadno upravovat, vytvářet různé stíny, dále pak vytvářet nejrůznější letáky, reklamy, loga a podobné grafické materiály, které můžete následně dále propagovat. Mimo jiné zde naleznete nejrůznější speciální efekty, ukázky videa a lahůdka nakonec. Samozřejmě zde můžete veškerý obsah sdílet na internetu prostřednictvím vestavěného cloudového úložiště.

CorelDraw Home & Student Suite X7

CorelDraw Home & Student Suite X7

Jaké jsou výhody programu?

CorelDRAW Graphics Home & Student Suite X7 nabízí profesionální grafický program pro studenty a domácí uživatele. Taktéž umožňuje až 3 instalace programu na jednu domácnost. Dík této verzi je možné pracovat s vektorovými ilustracemi, úpravou fotografií, tvorbou a následnou správou kompletního grafického návrhu. Můžete vytvářet profesionální návrhy na té nejvyšší úrovni! Mimo jiné zde naleznete pokročilé nástroje pro úpravu fotografií a nejrůznější efekty, které je možné při práci využít. Můžete si vybrat s řady retuší, různých maleb a vše exportovat do souboru, který si předtím zvolíte. Taktéž podporuje RAW soubory.

Závěrem

Domnívám se, že se jedná o jeden z nejlepších programů na tvorby grafiky na trhu. Nabízí kompletní řešení, tudíž není potřeba instalace dalšího programu ani nic podobného. Vše potřebné naleznete v této jediné verzi, která byla vytvořena jak pro profesionály, tak pro běžné uživatele internetu. Navíc je celý program v češtině, takže odpadá problém s jazykovou mutací. Neváhejte a vyzkoušejte alespoň free verzi, která nabízí stejné funkce jako placená, jen je omezena časem.

Moje hodnocení:  80 %

Sponzorované odkazy:

Článek CorelDraw Home & Student Suite X7: Ideální pro studenty! byl publikován 17. listopadu 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Smajlíci
  10. iVysílání – online televizní archiv České televize

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!