Bezdrátové špunty Bose Sleepbuds - Zajistí klidný a nerušený spánek

Sponzorované odkazy

Bezdrátové špunty Bose Sleepbuds - Zajistí klidný a nerušený spánek

Společnost BOSE, která se zaměřuje na tvorbu audiosystémy, představila svojí novou technologii a zařízení pro klidný a nerušený spánek oproštěný od rušení vnějšími vlivy. Nová technologie „Noise masking“, je založena na psychologii člověka, čímž má dopomoci eliminovat rušivé zvuky a navodit daleko příjemnější zvuky, bližší lidské psychice. Tyto nové bezdrátové špunty do uší neslouží jen k odhlučnění okolních zvuků, ale mohou napomoci i lidem s poruchami spánku.

Jednoduché uložení do pěkného pouzdra

První část špuntů má zajistit dokonalé odhlučnění okolních zvuků a druhá část pouští do uší příjemnější zvuky, které mají lidskou psychiku uvolnit a zahnat myšlenky, které nás nenechají spát. Aktuálně je k dispozici deset druhů zvuků jemné šustění listí, praskání táborového ohně, večerní serenádu cvrčků nebo vlnění moře a další.

Jaký zvuk je pro vás ten nejpříjemnější?

Další výhodou je malá velikost špuntů. Svojí velikostí nejsou větší než běžné špunty z lékárny. Špunty se chlubí i velkou výdrží baterie, kdy příjemné zvuky můžeme poslouchat až šestnáct hodin, což vydrží po celou dobu spánku i pro ty největší spáče. Nemusíte se bát, že kvůli elektronickým špuntům zaspíte, jelikož jsou vybaveny budíkem, který má za úkol uživatele pomalu probudit a k vypnutí budíku dojde až po složení špuntů do pouzdra. Jediné co je odrazující od této technologické novinky je vysoká pořizovací cena, kdy cenovka pro český trh je stanovena na 6 990 Kč, ale pokud budou špunty fungovat, jak slibuje výrobce tak to stojí za uváženou. Pokud budeme mít možnost špunty vyzkoušet, tak se s vámi rozhodně o naše vlastní zkušenosti rádi podělíme.

Sponzorované odkazy:

Článek Bezdrátové špunty Bose Sleepbuds - Zajistí klidný a nerušený spánek byl publikován 25. října 2018 v 05.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Matěj Pejsar. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!