Jak v Praze vybrat poskytovatele internetu? Čemu se dá věřit?

Jak v Praze vybrat poskytovatele internetu? Čemu se dá věřit?

V současné digitální době si spousta lidí nedokáže představit každodenní fungování bez internetu. V České republice se více než 40 % domácností připojuje k internetu skrze Wi-Fi, neboť vysokorychlostní kabelový internet se teprve do mnoha obcí zavádí. Praha je však kabely protkaná a svádí se tu docela ostrý boj o zákazníka. Jakému poskytovateli internetu v Praze věřit? A na co si dát pozor při jeho výběru?

Pokud hledáte nějakou společnost, od které chcete koupit produkt či využít službu, nemusí se jednat přímo o kabelový internet, nejprve si asi hledáte hodnocení od ostatních zákazníků ve vyhledávačích, srovnávačích a na firemních portálech. Bohužel, v současnosti se ani takovému hodnocení nedá věřit, protože si bez problémů můžete zaplatit pozitivní recenze a očernění konkurence. I když se jedná o nekalou praktiku, je naprosto běžná při konkurenčním boji.

Jak tedy v Praze vybrat spolehlivého poskytovatele připojení?

Protože tedy není ve vašich silách rozpoznat objektivní kritiku od vymyšlených negativních komentářů, zřejmě hledáte způsob, jak vybrat spolehlivého poskytovatele internetového připojení. Ideální je nikomu nevěřit, a tak buďte maximálně obezřetní, protože přece jen nechcete mít neustále vypadávající internet se špatnou technickou podporou.

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „internet Praha“, nabídne se vám celá řada poskytovatelů, přičemž některé nebudete podle jména ani znát. Doporučujeme sáhnout spíše po větší firmě. Ideální postup také je, že oslovíte nezávazně jednotlivé poskytovatele a budete sledovat, jak jsou ochotní a profesionální ve své práci. Odpoví vám na všechny vaše dotazy? Pokud ano, pak má oproti konkurenci nahoru. Poskytovatel, jenž se neobtěžuje ani na nezávaznou poptávku odpovědět, si nedělá moc dobrou reklamu.

Cena rozhoduje?

Občas se zákazníci musí ohlížet i na ceny, ale je nesmysl sáhnout po prvním nejlevnějším připojení, které se nabízí na letáčku. Třeba taková společnost AIM zaznamenala vysokou poptávku po levném internetovém připojení v některých pražských lokalitách, a tak začala nabízet tarify od 200 korun, jež běží na optických sítích. Dokonce za tuto cenu dokáže připojení utáhnout i internetovou televizi, což je vskutku úctyhodný výkon. Kompletní informace najdete na stránce internet Stodůlky.

Článek Jak v Praze vybrat poskytovatele internetu? Čemu se dá věřit? byl publikován 21. listopadu 2018 v 22.15 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!