Říjnový update Windows 10 je opět dostupný

Sponzorované odkazy

Říjnový update Windows 10 je opět dostupný

O nešťastném říjnovém updatu Windows 10 toho bylo napsáno již mnoho. Nyní se však zdá, že se vše začíná obracet k lepšímu. Microsoft dokázal odstranit vysoké množství závažných chyb, které s sebou aktualizace přinesla, přičemž některé z nich mohli bránit i její korektní instalaci. Důvodem prvotního stažení aktualizace byla skutečnost, že její aplikace u některých uživatelů způsobovala výmaz některých souborů. Společnost Microsoft se po tomto fiasku usilovně věnovala optimalizaci aktualizace. V současné době si jí může již stáhnout již všichni uživatelé Windows 10. Problém, který znemožňoval instalaci na počítačích, na nichž se nacházej určité hardwarové nebo softwarové ovladače, by již měl být definitivní minulostí.

Některé z „blokovacích chyb“ zahrnovaly problémy s kompatibilitou u aplikace iCloud, klienty VPN a bezpečnostním software Trend Micro. Microsoft byl v průběhu řešení všech chyb velmi benevolentní a o odhalené obtíže se s uživateli dělil prostřednictvím helpdesku. V posledním vlákně je možné najít informaci, podle které „je aktualizace z října 2018 již plně dostupná pokročilým uživatelům, kteří jí manuálně vyhledají pomocí utility Windows Update“.

Říjnový update přinesl mnoho nového, ale spoustě lidí způsobil pouze problémy.

Říjnový update přinesl mnoho nového, ale spoustě lidí způsobil pouze problémy.

Říjnový update nebyl jediným nezdarem, který se v průběhu letošního roku Windows 10 dotkl, i když byl pro spoustu lidí zdaleka nejcitelnější. Microsoft se dle oficiálního vyjádření do budoucna plánuje více zaměřit na kvalitu systému, přičemž před nasazením každé aktualizace bude více času věnováno její optimalizaci a testování na strojích s rozdílnými komponenty a ovladači. K finálnímu vydání by poté nemělo dojít až do chvíle, kdy bude stoprocentně jisté, že je vše připraveno k bezproblémovému fungování na všech zařízeních, na nichž je Windows 10 nainstalován, což aktuálně znamená více než 700 milionů.

Sponzorované odkazy:

Článek Říjnový update Windows 10 je opět dostupný byl publikován 18. prosince 2018 v 21.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Jaroslav Choun. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Jak vytvořit domácí síť ve Windows
  10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!