Vytvořte si dárkový poukaz online

Vytvořte si dárkový poukaz online

Jedním z oblíbených vánočních dárků jsou poukazy. Poukazy na masáž, na nákup v obchodě, na adrenalinový zážitek. Ve formě poukazu se dá nabídnout produkt i služba, proto byste je svým zákazníkům měli nabízet i vy. Není na tom nic složitého.

Online poukazy

Dárkový poukaz je skvělou příležitostí na dárek, pokud vlastně nevíte, co přesně byste měli člověku dát. S poukazem se z toho tak trochu vyvléknete – obdarovaný si pak dárek sám vybere.

Poukazy přitom mohou nabízet jak kamenné obchody, tak firmy, které provozují jenom webové stránky nebo e-shop.

Vytvořit dárkový poukaz je naprosto snadné

Jak vytvořit poukaz na vaše služby či výrobky? Není na tom nic náročného. Zvládnete to kompletně online a sami. Ať už máte, nebo nemáte vlastní e-shop, není vůbec nutné poukazy nijak integrovat do něj. Vytvoříte si je nezávisle a zákazníky pouze odkážete na webovou adresu, kde je mohou zakoupit.

Zákazník si koupí dárkový poukaz online a ten mu pak přijde přímo do e-mailové schránky. Vy můžete přitom spravovat všechny poukazy na jednom místě. Aktivujete je, deaktivujete a také uplatňujete. Celý systém je vlastně už připravený.

Začněte nabízet dárkové poukazy už o letošních Vánocích

Podnikáte? Vytvořte si i vy svůj dárkový poukaz online. Respektive poukazy. Za připravený systém na iPoukaz.cz platíte měsíční paušální částku a je pouze na vás, kolik poukazů použijete. Můžete vytvářet časově omezené i neomezené poukazy a prodávat je na webové adrese.

Práci se systémem vám vysvětlí přímo specialisté. Dodáte podklady a oni připraví vše potřebné. Vy tady nejste od toho, abyste se zabývali takovými činnostmi, věnujte se primárně svému podnikání. Jelikož je systém již vytvořený, stačí ho jen upravit na míru a nastavit vašim požadavkům. Vše je velmi rychlé, poukazy budete moci brzy nabídnout zákazníkům. Jistě je před Vánocemi ocení.

Článek Vytvořte si dárkový poukaz online byl publikován 5. prosince 2021 v 08.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!