Získání prémiového účtu pro Rapidshare.com

Tagy:  rapidshare.com, rapidshare, predplacenky.cz, rapidspool.cz, účet, premium účet

Sponzorované odkazy

Získání prémiového účtu pro Rapidshare.com

Je jen málo uživatelů internetu, kteří by neznali portál pro uchovávání dat Rapidshare.com. Rapidshare funguje dobře, ale přeci jen má jednu chybu. Při stažení jednoho souboru musíte čekat, než budete moci stáhnout druhý. Řešení tohoto problému je jednoduché. Buď si zakoupit premium účet, nebo využít služeb sdílených účtů.

Již delší dobu funguje projekt Rapidspool.cz. Jde o nabídku sdílených i nesdílených účtů pro stahování ze serveru Rapidshare.com. Jelikož v minulosti se jeden takový projekt objevil (Predplacenky.cz), o sdílených účtech toho zatím mnoho řečeno nebylo. Drtivá většina lidí si totiž buď zakoupí premium účet přímo na Rapidshare.com, nebo využije již zmíněných služeb serveru Predplacenky.cz.

Předplacenky.cz

Předplacenky.cz

Objednávka účtu

Jak vlastně celý systém funguje? Nejdříve si popišme základní variantu zakoupení účtu přes rozhraní Rapidshare.com. Přímo na stránkách si vyberete dobu, po kterou budete chtít využívat prémiového účtu. Následně vyberete formu, jakým způsobem účet zaplatíte a to je v podstatě vše. Velmi podobný systém využívá server Predplacenky.cz. Ten je však o poznání více přívětivý k uživateli a detailně jej provede všemi nastaveními objednávky. Pak jen stačí přepsat peníze na účet společnosti a můžete libovolně stahovat. U sdílených účtů na Rapidspool.cz je řešení o trochu složitější. Je nutné se zaregistrovat a posléze stáhnout download manažer, přes který stahování funguje. U této služby je však několik „nedokonalostí“, ke kterým se vyjádřím dále v článku.

Rapidspool.cz

Rapidspool.cz

Cena účtu

Ceny za premium účty jsou různé, hlavně jsou ovlivněny délkou funkčnosti účtu. Měsíční účet přímo prostřednictvím Rapidshare.com je k zakoupení za 6,99 Eur. Nejdelší, roční varianta za 54,99 Eur. U služby Predplacenky.cz – měsíční účet 233 Kč a roční 1699 Kč. Rapidspool.cz má velký rozdíl mezi sdílenými a nesdílenými účty. Zatímco sdílený roční účet s neomezeným limitem stahovaných dat vyjde na 99 Kč, nesdílený roční účet stojí 1200 Kč, navíc je omezen objem stahovaných dat na 100GB za měsíc.

Rapidshare.com

Rapidshare.com

Vítěz klání

Vyhodnotit tyto tři „soupeře“ je velmi složitý úkol. Jelikož jsem osobně využíval všech tří možností, nejvýhodnější se mi jevilo využití serveru Predplacenky.cz. I když web je poněkud nepřehledný, služba byla nejlepší, byla aktivována rychle a neobjevily se žádné technické problémy. To ovšem nemohu říci o Rapidspool.cz. I když ceny jsou velmi nízké, brzy zjistíte že stahování je omezeno na určité časové úseky, v kterých můžete stahovat. Tyto úseky se počítají na hodiny, zhruba dvě hodiny čtyřikrát denně. Často se také vyskytly problémy s technickou podporou, ukradenými účty, nebo nízkou rychlostí stahování. Zakoupení přímo na Rapidshare.com je vhodné jen v tom případě, že využíváte „internetové peněženky“ nebo nemůžete, popřípadě nechcete využít jiných možností.

Rapidshare.com
Predplacenky.cz
Rapidspool.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Získání prémiového účtu pro Rapidshare.com byl publikován 3. dubna 2008 v 04.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  5. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!