Televizní programy na internetu

Tagy:  televize, televizní program, tv program, Nova, ČT 1, Prima, slovenské televize, Markíza, televizní programy na internetu

Sponzorované odkazy

Televizní programy na internetu

Večer po namáhavém dnu. Sednete k televizi a pátráte okolo. Nikde žádný magazín s televizním programem, nám to ovšem nevadí. V tomto článku si ukážeme, kde všude na internetu lze najít program českých televizí.

Televizni-program.cz

První portál Televizní-program.cz je spíše takový rozcestník, na oficiální programy televizí. Zastoupeno je dvanáct nejznámějších televizí, jak českých tak i slovenských. Z bohaté nabídky můžeme jmenovat například oba kanály jak české, tak i slovenské veřejnoprávní televize, kanál Eurosport, nebo slovenskou Markízu. Televizní-program.cz vám může pomoci v případě, že hledáte konkrétní zdroj, ucelené informace sám o sobě neposkytuje.

televizní program.cztelevizní program.cz

Fdb.cz

Druhým hráčem je web Fdb.cz. Lze jej brát jako obyčejný televizní program, avšak využijete ho, pokud hledáte nějaký film na večer, a chcete o něm zjistit něco více. U známějších filmů a seriálů totiž přímo v televizním programu vede odkaz na „Filmovou databázi“, kde se dozvíte několik informací, například žánr filmu a jeho délku, herecké obsazení, rok natočení a krátké nastínění děje. Registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.

fdb.czfdb.cz

TV.ihned.cz

Tv.ihned.cz už můžeme nazvat přímo televizním programem na internetu. V katalogu je dvacet jedna kanálů českých, slovenských i několika zahraničních televizí. Výhodou tohoto portálu je jakýsi filtr, kde si můžete vybrat například žánrové zaměření pořadů, čas a datum. Server posléze odfiltruje vybrané pořady a zobrazí vám přímý rozpis, např. pořadů pro děti, nebo dokumentů. Některé seriály a filmy rovněž obsahují krátké info, ovšem není na takové úrovni jako u „Filmové databáze“.

ihned.cz/tvprogramihned.cz/tvprogram

Tv.sms.cz

Poslední portál, který si představíme najdete na adrese Tv.sms.cz. Má nejrozsáhlejší nabídku televizních stanic – 179 kanálů z celého světa. Podobně jako Tv.ihned.cz umožňuje nastavovat filtr pořadů. Malou změnu zde však najdete – údaje o filmech už nejsou zpracovány ve formě textové, ale po kliknutí na daný film se vám spustí přímo ukázka. Design je relativně podobný předešlému portálu, žádnou změnu v tomto ohledu tak nehledejte.

tvprogram.sms.cztvprogram.sms.cz

A kdo z boje vyšel vítězně? Pokud jste obyčejný divák,stačí vám program na adrese Fdb.cz. Pokud však hledáte něco více, a nespokojíte se jenom s rozpisem co a v kolik hodin, doporučuji Tv.sms.cz.

Článek Televizní programy na internetu byl publikován 14. července 2008 v 07.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...