Televizní programy na internetu

Tagy:  televize, televizní program, tv program, Nova, ČT 1, Prima, slovenské televize, Markíza, televizní programy na internetu

Sponzorované odkazy

Televizní programy na internetu

Večer po namáhavém dnu. Sednete k televizi a pátráte okolo. Nikde žádný magazín s televizním programem, nám to ovšem nevadí. V tomto článku si ukážeme, kde všude na internetu lze najít program českých televizí.

Televizni-program.cz

První portál Televizní-program.cz je spíše takový rozcestník, na oficiální programy televizí. Zastoupeno je dvanáct nejznámějších televizí, jak českých tak i slovenských. Z bohaté nabídky můžeme jmenovat například oba kanály jak české, tak i slovenské veřejnoprávní televize, kanál Eurosport, nebo slovenskou Markízu. Televizní-program.cz vám může pomoci v případě, že hledáte konkrétní zdroj, ucelené informace sám o sobě neposkytuje.

televizní program.cz

televizní program.cz

Fdb.cz

Druhým hráčem je web Fdb.cz. Lze jej brát jako obyčejný televizní program, avšak využijete ho, pokud hledáte nějaký film na večer, a chcete o něm zjistit něco více. U známějších filmů a seriálů totiž přímo v televizním programu vede odkaz na „Filmovou databázi“, kde se dozvíte několik informací, například žánr filmu a jeho délku, herecké obsazení, rok natočení a krátké nastínění děje. Registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.

fdb.cz

fdb.cz

TV.ihned.cz

Tv.ihned.cz už můžeme nazvat přímo televizním programem na internetu. V katalogu je dvacet jedna kanálů českých, slovenských i několika zahraničních televizí. Výhodou tohoto portálu je jakýsi filtr, kde si můžete vybrat například žánrové zaměření pořadů, čas a datum. Server posléze odfiltruje vybrané pořady a zobrazí vám přímý rozpis, např. pořadů pro děti, nebo dokumentů. Některé seriály a filmy rovněž obsahují krátké info, ovšem není na takové úrovni jako u „Filmové databáze“.

ihned.cz/tvprogram

ihned.cz/tvprogram

Tv.sms.cz

Poslední portál, který si představíme najdete na adrese Tv.sms.cz. Má nejrozsáhlejší nabídku televizních stanic – 179 kanálů z celého světa. Podobně jako Tv.ihned.cz umožňuje nastavovat filtr pořadů. Malou změnu zde však najdete – údaje o filmech už nejsou zpracovány ve formě textové, ale po kliknutí na daný film se vám spustí přímo ukázka. Design je relativně podobný předešlému portálu, žádnou změnu v tomto ohledu tak nehledejte.

tvprogram.sms.cz

tvprogram.sms.cz

A kdo z boje vyšel vítězně? Pokud jste obyčejný divák,stačí vám program na adrese Fdb.cz. Pokud však hledáte něco více, a nespokojíte se jenom s rozpisem co a v kolik hodin, doporučuji Tv.sms.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek Televizní programy na internetu byl publikován 14. července 2008 v 07.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!