Televizní programy na internetu

Tagy:  televize, televizní program, tv program, Nova, ČT 1, Prima, slovenské televize, Markíza, televizní programy na internetu

Sponzorované odkazy

Televizní programy na internetu

Večer po namáhavém dnu. Sednete k televizi a pátráte okolo. Nikde žádný magazín s televizním programem, nám to ovšem nevadí. V tomto článku si ukážeme, kde všude na internetu lze najít program českých televizí.

Televizni-program.cz

První portál Televizní-program.cz je spíše takový rozcestník, na oficiální programy televizí. Zastoupeno je dvanáct nejznámějších televizí, jak českých tak i slovenských. Z bohaté nabídky můžeme jmenovat například oba kanály jak české, tak i slovenské veřejnoprávní televize, kanál Eurosport, nebo slovenskou Markízu. Televizní-program.cz vám může pomoci v případě, že hledáte konkrétní zdroj, ucelené informace sám o sobě neposkytuje.

televizní program.cz

Fdb.cz

Druhým hráčem je web Fdb.cz. Lze jej brát jako obyčejný televizní program, avšak využijete ho, pokud hledáte nějaký film na večer, a chcete o něm zjistit něco více. U známějších filmů a seriálů totiž přímo v televizním programu vede odkaz na „Filmovou databázi“, kde se dozvíte několik informací, například žánr filmu a jeho délku, herecké obsazení, rok natočení a krátké nastínění děje. Registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.

fdb.cz

TV.ihned.cz

Tv.ihned.cz už můžeme nazvat přímo televizním programem na internetu. V katalogu je dvacet jedna kanálů českých, slovenských i několika zahraničních televizí. Výhodou tohoto portálu je jakýsi filtr, kde si můžete vybrat například žánrové zaměření pořadů, čas a datum. Server posléze odfiltruje vybrané pořady a zobrazí vám přímý rozpis, např. pořadů pro děti, nebo dokumentů. Některé seriály a filmy rovněž obsahují krátké info, ovšem není na takové úrovni jako u „Filmové databáze“.

ihned.cz/tvprogram

Tv.sms.cz

Poslední portál, který si představíme najdete na adrese Tv.sms.cz. Má nejrozsáhlejší nabídku televizních stanic – 179 kanálů z celého světa. Podobně jako Tv.ihned.cz umožňuje nastavovat filtr pořadů. Malou změnu zde však najdete – údaje o filmech už nejsou zpracovány ve formě textové, ale po kliknutí na daný film se vám spustí přímo ukázka. Design je relativně podobný předešlému portálu, žádnou změnu v tomto ohledu tak nehledejte.

tvprogram.sms.cz

A kdo z boje vyšel vítězně? Pokud jste obyčejný divák,stačí vám program na adrese Fdb.cz. Pokud však hledáte něco více, a nespokojíte se jenom s rozpisem co a v kolik hodin, doporučuji Tv.sms.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek Televizní programy na internetu byl publikován 14. července 2008 v 07.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!