www.meebo.com

Tagy:  www.meebo.com, www.meebo.cz, meebo.com, meebo.cz, meebo, IM, ICQ

Sponzorované odkazy

www.meebo.com

Toužíte-li komunikovat v reálném čase odkudkoliv bez nutnosti instalace programu na Váš počítač, tak právě pro Vás je zde webový instant messaging klient MEEBO, který se nachází na http://www.meebo.com.
Služba Meebo je podobná ICQ2go ovšem s tím rozdílem, že se připojíte nejen na ICQ, ale i na ICQ, MSN, Jabber, Google Talk, AIM nebo Yahoo.

www.meebo.com menuwww.meebo.com menu

Meebo při práci podporuje smajlíky, změnu barvy a velikosti písma, můžete i například měnit svůj status (neviditelný, nepřítomný apod.). Po načtení stránky www.meebo.com se Vám zobrazí přehledné menu v češtině, kde se můžete přihlásit na účet z jednoho již zmiňovaných klientů.
Pokud nejste u Meebo dosud registrovaní můžete tak učinit v tomtéž menu. Jen tak pro zajímavost: provozovatel této služby používá 1024 bitové RSA klíče, tudíž se nemusíte obávat o zcizení vašich osobních údajů.

www.meebo.com přihlášeníwww.meebo.com přihlášení

www.meebo.com registracewww.meebo.com registrace

Meebo je výborná hračka potřebná především tam, kde nelze instalovat programy (kavárna, pc herna…) a přitom je plnohodnotně nahradí.
Meebo je z větší části česky (jazyk se Vám nastaví automaticky podle IP při spuštění stránek www.meebo.com).
Po nalogování, které je závislé na rychlosti Vašeho připojení se Vám zobrazí stránka, kde na pravé straně naleznete svůj kontakt list, kterým můžete dle libosti pohybovat, jak jste zvyklí. Na levé straně se nalézají položky jako nastavení, účet, meebo me widgety a mnoho dalších…
Ovládání je téměř shodné jako u klienta, kterého máte nainstalovanéfho ve svém počítači.
Máte k dispozici základní sadu smajlíků, možnost úpravy písma, měnit skin apod.

www.meebo.com prihlasenowww.meebo.com prihlaseno

Pokud hodláte využívat meebo častěji, rozhodně využijte registraci přímo k www.meebo.com.
Získate hned několik výhod. Nejvýraznější je ta, že se můžete přihlásit k více účtům najednou a samozřejmě lze nastavit, abyste se u každého přihlásili jako neviditelný. Další výhodou je možnost nastavit si ukládání vašich rozhovorů. Ty se v Meebo ukládají, tudíž je lze použít i při příštím připojení. Meebo widget o kterém jsem se zde již zmínil je pro ty, kteří vlastní webové stránky. Registrovaní uživatelé v Meebo si mohou zkopírovat kód na své stránky a díky tomu s nimi mohou návštěvníci komunikovat přímo přes jejich web.

Článek www.meebo.com byl publikován 11. září 2007 v 20.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Kohout. Pro diskusi slouží komentáře (13).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...