www.meebo.com

Tagy:  www.meebo.com, www.meebo.cz, meebo.com, meebo.cz, meebo, IM, ICQ

Sponzorované odkazy

www.meebo.com

Toužíte-li komunikovat v reálném čase odkudkoliv bez nutnosti instalace programu na Váš počítač, tak právě pro Vás je zde webový instant messaging klient MEEBO, který se nachází na http://www.meebo.com.
Služba Meebo je podobná ICQ2go ovšem s tím rozdílem, že se připojíte nejen na ICQ, ale i na ICQ, MSN, Jabber, Google Talk, AIM nebo Yahoo.

www.meebo.com menu

www.meebo.com menu

Meebo při práci podporuje smajlíky, změnu barvy a velikosti písma, můžete i například měnit svůj status (neviditelný, nepřítomný apod.). Po načtení stránky www.meebo.com se Vám zobrazí přehledné menu v češtině, kde se můžete přihlásit na účet z jednoho již zmiňovaných klientů.
Pokud nejste u Meebo dosud registrovaní můžete tak učinit v tomtéž menu. Jen tak pro zajímavost: provozovatel této služby používá 1024 bitové RSA klíče, tudíž se nemusíte obávat o zcizení vašich osobních údajů.

www.meebo.com přihlášení

www.meebo.com přihlášeníwww.meebo.com registrace

www.meebo.com registrace

Meebo je výborná hračka potřebná především tam, kde nelze instalovat programy (kavárna, pc herna…) a přitom je plnohodnotně nahradí.
Meebo je z větší části česky (jazyk se Vám nastaví automaticky podle IP při spuštění stránek www.meebo.com).
Po nalogování, které je závislé na rychlosti Vašeho připojení se Vám zobrazí stránka, kde na pravé straně naleznete svůj kontakt list, kterým můžete dle libosti pohybovat, jak jste zvyklí. Na levé straně se nalézají položky jako nastavení, účet, meebo me widgety a mnoho dalších…
Ovládání je téměř shodné jako u klienta, kterého máte nainstalovanéfho ve svém počítači.
Máte k dispozici základní sadu smajlíků, možnost úpravy písma, měnit skin apod.

www.meebo.com prihlaseno

www.meebo.com prihlaseno

Pokud hodláte využívat meebo častěji, rozhodně využijte registraci přímo k www.meebo.com.
Získate hned několik výhod. Nejvýraznější je ta, že se můžete přihlásit k více účtům najednou a samozřejmě lze nastavit, abyste se u každého přihlásili jako neviditelný. Další výhodou je možnost nastavit si ukládání vašich rozhovorů. Ty se v Meebo ukládají, tudíž je lze použít i při příštím připojení. Meebo widget o kterém jsem se zde již zmínil je pro ty, kteří vlastní webové stránky. Registrovaní uživatelé v Meebo si mohou zkopírovat kód na své stránky a díky tomu s nimi mohou návštěvníci komunikovat přímo přes jejich web.

Sponzorované odkazy:

Článek www.meebo.com byl publikován 11. září 2007 v 20.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Kohout. Pro diskusi slouží komentáře (13).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  5. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!