SMS přání k Vánocům na internetu

Tagy:  sms, SMS, přání, Vánoce, vánoce, přáníčko, blahopřání, internet, net, ke stažení, ke stazeni, download, zdarma, free, zadarmo

Sponzorované odkazy

SMS přání k Vánocům na internetu

Máte rádi Vánoce? Chcete si je užít bez problémů, s přáteli a rodinou? Pak je tento článek určen právě Vám. Dozvíte se zde pár zajímavých stránek týkající se sms na Vánoce. Určitě jsi již zažil/a chvíle, když jsi chtěl/a své přátele, rodinu, známé nebo lásku potěšit milou SMS na Vánoce, ale v dané chvíli tě nic vhodného nenapadlo. Nezoufejte, problémy jsou pryč!

SMS-PŘÁNÍ.cz

SMS-PRANI.CZSMS-PRANI.CZ

Stránku najdeme na Sms-prani.cz. Dostaneme-li se na hlavní stránku, zjistíme, že se stránka skládá z více než jen přáníček na Vánoce. Můžeme zde najít například přání na dobrou noc, vyznání lásky, k Valentýnu nebo také k svátku. Dneska se na této stránce zaměříme hlavně na sms k Vánocům. Na této stránce si můžeme vybrat z velkého množství přáníček. Sám tuto stránku používám a mohu Vám ji doporučit. Není na škodu si ji uložit do záložek na internetu, protože nikdy nevíte, kdy budete chtít poslat sms a zrovna nic nebudete mít po ruce. Pak se stačí jen podívat a máte.

Blahopřání.Blahopřání.

VÁNOČNÍ-SMSKY.cz

VÁNOČNÍ-SMSKY.czVÁNOČNÍ-SMSKY.cz

Stránku najdeme na Vanocni-sms.cz. Hned při vstupu na stránku můžeme vidět různé přáníčka. V levém sloupci nám tato stránka nabízí přáníčka jako například vtipné sms, sprosté, zamilované a nebo také novoroční. Samozřejmě nás zajímají vánoční sms. Každé přáníčko můžete ohodnotit jak kladně tak záporně. Novinkou na této stránce je to, že při kliknutí na operátora (pod přáníčkem) vás to přesměruje přímo na odkaz odeslání sms. V pravo máte k dispozici nejlepší přáníčka a také nejnovější sms. Navíc si může každý z vás přidat smsky na tuto stránku přes tlačítko „přidej sms“.

Blahopřání.Blahopřání.

SMS-060X.cz

SMS.060X.CZSMS.060X.CZ

Odkaz na stránku je Sms-060×.cz. Na této internetové stránce, stejně jako u předešlých je zase výběr sms z více možností. Na hlavní stránce si můžeme všimnout, že stránka nabízí přáníčka jako například na dobrou noc, přátelství, vtipné aj. Stránka obsahuje spoustu sms k Vánocům. Což na předešlých stránkách nebylo. Pokud vlastníte Vánoční sms, která ještě na té stránce není publikována, tak stačí napsat E-mail, který najdete na stránce v kontaktech a redakce vám ji do systému vloží a podepíše se vaším jménem.

Blahopřání.Blahopřání.

NEJ-SMS.cz

NEJ-SMS.CZNEJ-SMS.CZ

Kliknutím na tento odkaz Nej-sms.cz se jednoduše dostanete na hlavní stránku. Při vstupu vás určitě ohromí velká nabídka všelijakých sms. Na stránce najdeme sms jako jsou Vánoční, Velikonoční, zamilované, flirtovací aj. Tato stránka také nabízí poslání sms přímo ze stránky a k dispozici máte i poslání sms zdarma (poslatsms.cz). Stránka vám umožňuje přidání sms na stránku. Stránka patří mezi top stránky o sms.

Blahopřání.Blahopřání.

Dárek pomocí internetu

Používáte ICQ? Máte tedy možnost využít různých giftů (dárečku), většinou jde o animaci či obrázek. Animované dárky můžete posílat i na Facebooku, ovšem za některé si musíte zaplatit. V této době je to velice oblíbená věc. Většina obyvatel patří k vlastníkům Icq nebo Facebooku a proto raději někteří využijí možnost odeslání animovaných obrázků pomocí Icq nebo Facebooku.

Článek SMS přání k Vánocům na internetu byl publikován 30. října 2010 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...