Posviťte si na vzhled vašeho počítače!

Tagy:  led diody, světlo, tuning PC, tuning, vylepšování, led pásky, herní počítač

Posviťte si na vzhled vašeho počítače!

Počítače jsou již dlouhá léta jistým centrem zábavy i v běžný domácnostech. Umí téměř vše. Od hraní her, přes přehrávání hudby a videa až po prezentaci rodinných či jiných fotografií. Jenže pokud chcete, aby váš počítač vypadal nějak k světu a upoutal každého návštěvníka, je třeba začít s tuningem.

Prosvětlený interiér skříně je základ

Pokud chcete brát vzhledové vylepšování vážně, je nutné začít u vlastní konstrukce skříně. Jako příklad mohou sloužit různé designové perforace či kompletní prosklení bočnice. I takové skříně se dají koupit přímo v sériovém provedení. K těmto skříním jsou navíc často dodávány i světélkující ventilátory v jednom či více kusech. To je asi takový základ každého tuningového počítače.

Pokud chcete pokročit na vyšší úroveň, můžete použít například různě barevné LED pásky, které mohou snadno prosvětlit různé okraje součástek či různé kusy interiéru či exteriéru skříně. V dobré barevné kombinace může podobná skříň působit opravdu vynikajícím dojmem. Výhodou takových LED pásků je také to, že jsou konstruované pro 12 V napájení. Právě 12 V přípojek je v počítači habaděj.

LED pásek

LED pásek

Zastavím-li se u barevného provedení, mohu vám potvrdit, že výběr je dostatečný. Od základních barev, mezi které se řadí modrá, žlutá, červená, zelená a bílá, můžeme sáhnout také po jiných barvách či kombinacích barev. Počítač tedy nemusí svítit jen jednolitou a studenou modrou, či ostře bílou barvou.

Na pracovní desce

Mhouřit oči u počítače není jednak zdravé, jednak pohodlné. Dostatek světla je základ pro produktivní práci. Počítač tedy máme již dostatečně osvětlený, ale nyní si pořádně rozsvítíme na pracovní desce, kde vedle klávesnice a myši bývají často různé knihy a dokumenty. LED dioda je opravdu vynikající vynález, neboť i v tomto případě můžeme použít velmi praktické dovednosti této polovodičové součástky. LED žárovky jsou již relativně rozšířené a jejich cena postupem času padá směrem dolů, stejně jako tomu bylo po nástupu spořivých žárovek. K počítači si tedy můžeme pořídit nejen vzhledově povedenou, ale také spořivou LED žárovku s velmi dlouhou životností.

Pokud nemáte podsvícenou klávesnici, nezoufejte. I na tu si totiž můžete pěkně posvítit. Vhodným zdrojem světla mohou být právě výše zmíněné led pásky, které můžete koupit třeba na internetovém obchodě tipa.eu.

LED žárovka

LED žárovka

Svícení bez zbytečně vysoké spotřeby

Možností pro osvětlení a tuning skříně či prostoru okolo počítače je opravdu celá řada. My jsme zde vyjmenovali jen zlomek možných řešení. V každém případě vám mohu popřát hodně štěstí a především mnoho vynikajících nápadů při tvorbě a úpravě skříní.

Článek Posviťte si na vzhled vašeho počítače! byl publikován 6. června 2012 v 15.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  4. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Google překladač - slovník na úrovni!
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!