Email Academy Premium - Vyplatí se investovat?

Tagy:  Email Academy Premium ano či ne?, Email Academy Premium placená verze, jak mít úspěšné podnikání, vydělávejte přes internet, jak vydělat přes internet,

Email Academy Premium - Vyplatí se investovat?

Je to pár dní, co jsme vás seznámili s Email Academy Premium, nanejvýš zajímavým projektem Davida KirÃ…¡e. Pokud jste článek jeÃ…¡tÄ› nečetli, doporučujeme ihned pÃ…™ejít zde. Zatímco Email Academy Premium zdarma pomalu končí, placená verze naopak teprve začíná.

Logo

Logo

Úvodem

Díky projektu Email Academy Premium jsme mohli shlédnout tÃ…™i skutečnÄ› zajímavá a poučná videa a to zcela zdarma. PÃ…™estoÃ…¾e jsme se z nich dozvÄ›dÄ›li spoustu uÃ…¾itečných informací, slouÃ…¾ily spíše jako ochutnávka velkého projektu, do kterého je nyní snadné se zapojit a moÃ…¾ná tak revolučnÄ› zmÄ›nit své podnikání, svÃ…¯j Å¾ivot.

Ukázka z tÃ…™etího videa zdarma

Ukázka z tÃ…™etího videa zdarma

NáplÃ…ˆ kurzu

JiÃ…¾ tÃ…™etí ročník Email Academy pÃ…™inášÃ­ osmi týdenní intenzivní výuku, která se skládá z osmi dílčích krokÃ…¯, takÃ…¾e v kaÃ…¾dém týdnu se naučíme jeden z následujících principÃ…¯. 1. StavÄ›ní strategie 2. VytvoÃ…™it kvalitní obsah 3. Budování databáze kontaktÃ…¯ 4. Tvorba e-mailu 5. Rozesílání e-mailÃ…¯ 6. Vyhodnocení e-mailÃ…¯ 7. Automatizace 8. VytvoÃ…™ení komunikační mapy. Jako velký bonus pak získáme devátý modul, jehoÃ…¾ náplÃ…ˆ je vÃ…¡ak dosud utajená – jedná se o jakési pÃ…™ekvapení.

Některé reakce na Email Academy Premium

Některé reakce na Email Academy Premium

V kurzu se tedy naučíme, jak být ve svém podnikání skutečnÄ› produktivní, abychom nemuseli investovat zbytečnÄ› velké peníze do záleÃ…¾itostí, které mají zcela minimální vliv na náš úspÄ›ch. Také se dozvíme mnoho o budování vlastní Ã…¡iroké klientely, která bude hezky registrována v obsáhlé databázi. DÃ…¯leÃ…¾ité je také dodrÃ…¾ování zákonÃ…¯, týkajících se emailÃ…¯. Jak být v souladu s pÃ…™ÃƒƒÃ‚­sluÃ…¡nými pÃ…™edpisy a vyhnout se tak zbytečným Ã…¾alobám. K tomu vÃ…¡emu získáváme jiÃ…¾ nyní zcela zdarma e-book s názvem Miliónový plán. V této dvaceti-čtyÃ…™ stránkové publikaci se v Å¡esti fázích dozvíme, jaké konkrétní kroky dovedly Davida KirÃ…¡e k jeho ohromném úspÄ›chu v podnikání, coÃ…¾ zapÃ…™ÃƒƒÃ‚­Ã„inilo zvýšení celkového obratu.

Ebook milionovy plán

Ebook milionovy plán

Webinář

Pro ty z vás, kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ jeÃ…¡tÄ› neví, co to webinář vlastnÄ› je máme jednoduchou definici. Je to zkrátka online pÃ…™enos prostÃ…™ednictvím internetu. Díky Email Academy jsme zváni na webinář Podnikatelé v akci, který se koná 24.3.2012 v 17­.00. PÃ…™ihlásit se mÃ…¯Ã…¾ete zde. Pozor! Počet míst je omezený, tak se svou registrací zbytečnÄ› neotálejte.

PÃ…™ihlášení do webináře

PÃ…™ihlášení do webináře

Závěrem

Co tedy povÄ›dÄ›t o Email Academy Premium? Je to zajisté velmi zajímavý online kurz, který má jiÃ…¾ nyní (a nejen) na internetu obrovský ohlas. Zda se vrhnete i do placené části kurzu je samozÃ…™ejmÄ› vaÃ…¡e volba. Jen si dejte pozor, aby jste nepÃ…™iÃ…¡li o neopakovatelnou Ã…¡anci zmÄ›nit své podnikání a dosáhnout neskutečného zisku. Nezískáte totiÃ…¾ jen peníze, ale pÃ…™edevÃ…¡ÃƒÃ‚­m také čas dÃ…¯leÃ…¾itý čas. Otázkou tedy je, zda neabsolvovat Email Academy Premium uÃ…¾ jen pro naÃ…¡e nejbliÃ…¾Ã…¡ÃƒÃ‚­, kterým se pak díky zautomatizování podnikání mÃ…¯Ã…¾eme stále vÄ›novat.

Pokud váháte, tak Vám jen prozradím, Ã…¾e kurz obsahuje bonusy pÃ…™evyÃ…¡ují částku 200 tisíc.

PS: David KirÃ…¡ plánuje tÄ›m, co se rozhodnou vstoupit do EmailAcademy Premium, nechat náskok pÃ…™ed konkurencí minimálnÄ› jeden rok a kurz nechat pÃ…™ed veÃ…™ejností uzavÃ…™en. Chcete se naučit strategicky vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­vat email marketing nebo tuto výhodu necháte VaÃ…¡ÃƒÃ‚­ konkurenci? Podívejte se na poslední video a pak se rozhodnÄ›te:

Podívejte se na video s pÃ…™edstihem uÃ…¾ teď >>

Článek Email Academy Premium - Vyplatí se investovat? byl publikován 22. března 2013 v 18.45 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!