Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013

Tagy:  McAfee Internet Security Suite 2012, ochrana počítače, ochrana pc, zabezpečení počítače, antivirus, antivir, virus, vir, zabezpečení pc

Sponzorované odkazy

Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013

Máte problémy s počítačovými viry? Nevíte, jak pomoci a nechce se vám platit velké peníze za předražené počítačové programy? Vyzkoušejte aplikaci McAfee Internet Security Suite 2013, který nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které napomáhají zbavit se nežádoucích reklam, spamů, počítačových virů, ale také třeba malware apod. V následujícím článku si jednotlivé funkce a novinky představíme a následně uvidíte, že se jedná o opravdu univerzální program, který můžete vyzkoušet. S programem nemůžete vůbec nic ztratit, ale pouze získat a to bezpečí vašich soukromých dat!

Co je McAfee Internet Security Suite 2013?

McAfee Internet Security Suite 2013 je komplexní a 100% pracující bezpečnostní ochrana proti počítačovým virům, internetovému malwaru. Účinně spravuje ochranu firewall, filtry nevyžádané pošty, ale také nabízí rodičovskou kontrolu a navíc automatickou zálohu do bezpečného úložiště na internetu.

Jaké nové funkce nabízí?

K hlavním novinkám patří skenování počítače s vysokým výkonem a výsledným efektem odstranění virů. Jedná se o modul, který obsahuje databázi nejnovějších virů a tím pádem chrání váš počítač v reálném čase. Dále v této verzi můžeme najít skener nezranitelnosti, což zajišťuje chybějící aktualizace a poté vám doporučí úkoly, které je dobré provést k větší bezpečnosti počítače. K vedlejším a menším novinkám programu patří změna úvodní obrazovky, která byla navržena výhradně pro správu na tabletu nebo jakéhokoliv dotykového zařízení. Hlavním nástrojem této verze je bezesporu ochrana proti škodlivým reklamám a automaticky se otevíracím oknům, které Vás otravují při každodenní práci. Aplikace McAfee automaticky blokuje podezřelé a škodlivé reklamy a okna, které na vás začnou při surfování na internetu vyskakovat.

Mimo hlavních novinek se programu také dostalo nejrůznějšího vylepšení a to v podobě bezpečnějšího vyhledávání a nakupování na internetových stránkách a hlavně ve vyhledávačích. Díky této funkci budeme už předem vědět, zda se jedná o zabezpečenou stránku a nebo se na webu nachází virus. Nově najdete nejrůznější databáze o aktuálních virech, zprávách o bezpečnosti programu a zjištění přítomných problémů na počítači. Blokování nevyžádané pošty a nebo Antispam se také dočkal vylepšení a to v podobě nové technologie, která zajišťuje, že do emailové schránky dorazí opravdu jen ty bezpečné emaily a nikoliv virové spamy apod. A teď něco pro vaše děti! Upgradu se také dočkala rodičovská kontrola, která nově nabízí nástroje a funkce, které si můžete spravovat úplně sami a tím pádem internetu říci, na jaké stránky můžete a nemůžete koukat.

Obrázek I. – McAfee Internet Security Suite 2013

Obrázek I. – McAfee Internet Security Suite 2013

Hodnocení programu

Jedná se o univerzální antivirus, který bezpečně a účinně zabezpečí váš počítač a to vše zcela zdarma. K hlavním výhodám bych řadil rodičovskou kontrolu, vylepšený Antispam a mnoho dalších nových funkcí, které mají jediný úkol, 100% zabezpečit váš počítač z důvodu kybernetických útoků! Opravdu, nenechávejte počítač bez dozoru a vyzkoušejte program McAfee Internet Security Suite 2013. Nezklame vás!

Moje hodnocení:  70 %

Výhody:

 • Mnoho nových funkcí a nástrojů
 • Česká lokalizace

Nevýhody:

 • Nedokáže konkurovat placeným programům jako Avast, AVG, NOD
 • Cena

Sponzorované odkazy:

Článek Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013 byl publikován 24. května 2013 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 3. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
 4. MP3s.Nadruhou.net
 5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
 6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
 7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 8. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
 9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!