Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013

Tagy:  McAfee Internet Security Suite 2012, ochrana počítače, ochrana pc, zabezpečení počítače, antivirus, antivir, virus, vir, zabezpečení pc

Sponzorované odkazy

Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013

Máte problémy s počítačovými viry? Nevíte, jak pomoci a nechce se vám platit velké peníze za pÃ…™edraÃ…¾ené počítačové programy? VyzkouÃ…¡ejte aplikaci McAfee Internet Security Suite 2013, který nabízí Ã…¡irokou Ã…¡kálu funkcí a nástrojÃ…¯, které napomáhají zbavit se neÃ…¾ÃƒÃ‚¡doucích reklam, spamÃ…¯, počítačových virÃ…¯, ale také tÃ…™eba malware apod. V následujícím článku si jednotlivé funkce a novinky pÃ…™edstavíme a následnÄ› uvidíte, Ã…¾e se jedná o opravdu univerzální program, který mÃ…¯Ã…¾ete vyzkouÃ…¡et. S programem nemÃ…¯Ã…¾ete vÃ…¯bec nic ztratit, ale pouze získat a to bezpečí vaÃ…¡ich soukromých dat!

Co je McAfee Internet Security Suite 2013?

McAfee Internet Security Suite 2013 je komplexní a 100% pracující bezpečnostní ochrana proti počítačovým virÃ…¯m, internetovému malwaru. ÚčinnÄ› spravuje ochranu firewall, filtry nevyÃ…¾ÃƒÃ‚¡dané poÃ…¡ty, ale také nabízí rodičovskou kontrolu a navíc automatickou zálohu do bezpečného úloÃ…¾iÃ…¡tÄ› na internetu.

Jaké nové funkce nabízí?

K hlavním novinkám patÃ…™ÃƒƒÃ‚­ skenování počítače s vysokým výkonem a výsledným efektem odstranÄ›ní virÃ…¯. Jedná se o modul, který obsahuje databázi nejnovÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ch virÃ…¯ a tím pádem chrání váš počítač v reálném čase. Dále v této verzi mÃ…¯Ã…¾eme najít skener nezranitelnosti, coÃ…¾ zajiÃ…¡Ã…Â¥uje chybÄ›jící aktualizace a poté vám doporučí úkoly, které je dobré provést k vÄ›tÃ…¡ÃƒÃ‚­ bezpečnosti počítače. K vedlejÃ…¡ÃƒÃ‚­m a menÃ…¡ÃƒÃ‚­m novinkám programu patÃ…™ÃƒƒÃ‚­ zmÄ›na úvodní obrazovky, která byla navrÃ…¾ena výhradnÄ› pro správu na tabletu nebo jakéhokoliv dotykového zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení. Hlavním nástrojem této verze je bezesporu ochrana proti Ã…¡kodlivým reklamám a automaticky se otevíracím oknÃ…¯m, které Vás otravují pÃ…™i kaÃ…¾dodenní práci. Aplikace McAfee automaticky blokuje podezÃ…™elé a Ã…¡kodlivé reklamy a okna, které na vás začnou pÃ…™i surfování na internetu vyskakovat.

Mimo hlavních novinek se programu také dostalo nejrÃ…¯znÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ho vylepÃ…¡ení a to v podobÄ› bezpečnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ho vyhledávání a nakupování na internetových stránkách a hlavnÄ› ve vyhledávačích. Díky této funkci budeme uÃ…¾ pÃ…™edem vÄ›dÄ›t, zda se jedná o zabezpečenou stránku a nebo se na webu nachází virus. NovÄ› najdete nejrÃ…¯znÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ databáze o aktuálních virech, zprávách o bezpečnosti programu a zjiÃ…¡tÄ›ní pÃ…™ÃƒƒÃ‚­tomných problémÃ…¯ na počítači. Blokování nevyÃ…¾ÃƒÃ‚¡dané poÃ…¡ty a nebo Antispam se také dočkal vylepÃ…¡ení a to v podobÄ› nové technologie, která zajiÃ…¡Ã…Â¥uje, Ã…¾e do emailové schránky dorazí opravdu jen ty bezpečné emaily a nikoliv virové spamy apod. A teď nÄ›co pro vaÃ…¡e dÄ›ti! Upgradu se také dočkala rodičovská kontrola, která novÄ› nabízí nástroje a funkce, které si mÃ…¯Ã…¾ete spravovat úplnÄ› sami a tím pádem internetu Ã…™ÃƒƒÃ‚­ci, na jaké stránky mÃ…¯Ã…¾ete a nemÃ…¯Ã…¾ete koukat.

Obrázek I. – McAfee Internet Security Suite 2013

Obrázek I. – McAfee Internet Security Suite 2013

Hodnocení programu

Jedná se o univerzální antivirus, který bezpečnÄ› a účinnÄ› zabezpečí váš počítač a to vÃ…¡e zcela zdarma. K hlavním výhodám bych Ã…™adil rodičovskou kontrolu, vylepÃ…¡ený Antispam a mnoho dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ch nových funkcí, které mají jediný úkol, 100% zabezpečit váš počítač z dÃ…¯vodu kybernetických útokÃ…¯! Opravdu, nenechávejte počítač bez dozoru a vyzkouÃ…¡ejte program McAfee Internet Security Suite 2013. Nezklame vás!

Moje hodnocení:  70 %

Výhody:

 • Mnoho nových funkcí a nástrojů
 • Česká lokalizace

Nevýhody:

 • Nedokáže konkurovat placeným programům jako Avast, AVG, NOD
 • Cena

Sponzorované odkazy:

Článek Zabezpečení počítače s McAfee Internet Security Suite 2013 byl publikován 24. května 2013 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
 6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 8. Rozzlobenimuzi.com
 9. Odesíláme SMS z internetu
 10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!