PC Translator

Tagy:  PC Translator 2007 full download, PC Translator 2007 download, překladač

Sponzorované odkazy

PC Translator

PC Translator 2007 úvod

Nemilovali jste nebo stále ještě nenávidíte cizí jazyky? Potřebovali jste někdy rychle najít význam cizího slova, přeložit text nebo oblíbenou webovou stránku? Tak nejen toto zvládá výborný program PC Translator 2007. Co všechno tedy umí?

Oboustranný a multioborový slovník

Už z názvu je patrné o co půjde. PC Translator 2007 se chlubí obrovskou slovní zásobou. Například u dvou z nejrozšířenějších jazyků (angličtina a němčina) je slovní zásoba každého z nich více než 3,2 milionů slov. Program umí překládat z češtiny i zpět a to nejen slovíčka běžného užívání, ale také specifické odborné výrazy z mnoha oborů lidské činnosti. Příjemnou vlastností je editace slovní zásoby a přidávání nových slov do slovníků. Pokud se vám slovíčka učí lépe, když je slyšíte, můžete využít výslovnosti namluvenou v PC Translator 2007 rodilými mluvčími. Naštěstí je i přes velké množství možností a slov program svižný a ergonomicky příjemný.

Překladač textů


Další skvělá část PC Translator 2007 je překládání jakéhokoliv textu. Stačí jen metodou copy&paste vložit požadovaný text do programu a zvolit do jakého nebo z jakého jazyku začít překládat. Nečekejte ovšem 100% gramaticky a významově správný text, neboť toto není v možnostech programu a jde o strojový překlad (slovo od slova). Nicméně na jednoduchý překlad k pochopení informace bohatě stačí a mnohokrát vám ušetří spoustu času, protože překlad je otázkou pár sekund. Můžete si také nastavit kolik různých významů slov má program „vyplivnout“ a podle jaké priority je řadit. Využít můžete též kontroly pravopisu (tzv. spellchecker). Celkově jde o velmi dobrý překladač, pokud po něm nechcete nesplnitelné.

Překladač webových stránek


Pracuje na úplně stejném principu jako Překladač textů, takže se o něm není třeba blíže rozepisovat. Zmínit se ale musíme o podporovaných webových prohlížečích. PC Translator 2007 podporuje Internet Explorer od verze 5 až po nejnovější sedmičku, dále Mozilla Firefox a SeaMonkey (ten je podporován po nainstalování aktualizace z webu výrobce PC Translator 2007). I zde musíme počítat s tím, že překlad není kdoví jaký a mnohdy je třeba si původní význam vět domýšlet.

Překladač textů v programech Microsoft Word, Outlook a Mozilla Thunderbird


A aby jste se už ani nemuseli „mořit“ s dokumety nebo emaily obsahuje PC Translator 2007 také jejich překlady. Zvláště oceňuji, že se tvůrci nespoléhají jen na tvorbu pro produkty Microsoftu, ale také pro programy třetích stran (konkrétně Mozilla produkty).

Cizí jazyky hračkou

PC Translator 2007 je perfektní český produkt za solidní peníze(ceny již od 950 Kč podle verze). Jestli přicházíte často do kontaktu s cizími slovy nebo se cizí jazyk učíte, bude pro vás PC Translator 2007 neocenitelným pomocníkem.

Hodnocení programu : 94%

PC Translator 2007 GB demo ke stažení zde:
PC Translator 2007 GB demo download

PC Translator 2007 – absolutní špička pro překlad textů z cizích jazyků a nejen to 

Článek PC Translator byl publikován 26. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...