Beatport - nejen eshop s hudbou

Tagy:  beatport, hudba online, elektro, drum n bass, prodej hudby, obchod s hudbou, dj, muzika, online služby, electric, hudební žánry, mp3, eshop

Sponzorované odkazy

Beatport - nejen eshop s hudbou

Beatport je online služba nabízející novinky od producentů taneční a elektronické hudby. Naleznete zde mnoho žánrů počínaje housem přes drum and bass až po hardcore. Všechny tyto žánry jsou také přehledně rozlišené do subžánrů a tak naleznete přesně co nalézt chcete. Beatport je využívan hlavně Dji využívající DJ software, protože právě do těchto programů (např.: Traktor) je Beatport často integrován a nakupovat hudbu můžete přímo z nich. Mimo jednotlivých tracků jsou na Beatportu dostupné i různé DJ mixy, takže si každý příznivec elektronické hudby přijde na své.

Registrujeme se

Pro nákup hudby je potřeba se zaregistrovat. Registrace není nijak složitá. Odehrává se ve třech krocích, kdy v prvním vyplníme základní osobní údaje (jméno, příjmení , email…), v druhém se zobrazí informace o tom , že nám byl poslán konfirmační email a v třetím, jak už logický vyplývá, si účet aktivujeme kliknutím na odkaz v emailu. Po kompletně dokončené registraci a přihlášení je potřeba zvolím metodu plateb. To uděláme tak, že po přihlášení klikneme v právem horním rohu na tlačítko Account settings a upravíme položku Payment preferences. Beatport nabízí celkem 6 různých platebních možností. Samozřejmostí (jsem opravdu rád, že Beatport a podobné služby to berou jako samozřejmost) je možnost platit přes nejznámější internetovou peněženku Paypal. Pokud nemáte Paypal účet tak máte na výběr z pěti druhů kreditních karet – Visa, Master Card, Solo, American Express a JCB.

Registrace je jednoduchá a nezabere moc času.

Když se kolem rozhlédnu…

Design – efektnost a efektivita v jednom

Když už jsme zaregistrovaní pojďme se podívat co nám Beatport nabízí. Celý web je vyřešen přehledně, ale přitom je díky technologii flash i poměrně efektní, což je dle mého vynikající kombinace – efektnost a efektivita v jednom. V horní části webu se nachází vyhledávání, tři rozbalovací nabídky – Genres, Charts, DJ mixes a úplně napravo uživatelské menu (možnost úpravy informací o uživateli, platby atd…). Nabídka Genres, jak už možná tušíte slouží k výběru hudebního stylu a nabízí 18 hudebních stylů. Jedná se o známe i méně známé žánry a tak můžete objevovat novou a novou hudbu. Pod nabídkou Charts se skrývá dle mého jeden z nejlepších nápadů co se zrodil v chytrých hlavách tvůrců Beatportu. Charts jsou žebříčky vytvářené např.: slavnými Dji, kteří vždy zachycují tracky, které jsou dle jejich názoru nejlepší za poslední týden. Poslední nabídka DJ mixes nabízí sety (tracky smíchané dohromady v jeden dlouhý celek) od různých Djs.

Charts – co nám doporučují osobnosti taneční scény?

Nenakupovat ale poslouchat…

Na Beatportu je výborný i fakt, že u každé skladby je i ukázka, kterou můžete přehrát přímo v přehrávači integrovaném v Beatportu a co víc, můžete si z těchto ukázek tvořit playlist. Ukázky samozřejmě nemají plnou délku skladby, ale i tak se dá objevovat nová hudba zadarmo.

Pokud jste fanouškem elektronické hudby a rádi objevujete nové skladby, subžánry atd… Beatport je to pravé pro vás. Pokud chcete hudbu nakupovat tak pořídíte levně a pokud chcete pouze poslouchat a objevovat tak pořídíte dobře. Od té doby co jsem Beatport použil vyzkoušel se brouzdání po jeho stránkách stalo mojí oblíbenou aktivitou.

Stránky služby Beatport

Sponzorované odkazy:

Článek Beatport - nejen eshop s hudbou byl publikován 17. března 2010 v 06.00 v rubrice Návody. Autorem článku je Jindřich Pevný. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!